Нещодавний вміст від Паганель

1. Паганель

Тубус під оптику

Ціна 1000грн
  2. Паганель

Раритетний шкіряний тубус

Ціна 6000грн
  3. Паганель

Жорсткий тубус

В середині спокійно поміститься рушниця в тонких підчехольниках розміром 71 см Ціна 3250 грн
  4. Паганель

Штуцер

Ціна рушниці 12000$ та чимала купа бонусів :cool: :rolleyes:
  5. Паганель

Продаю охотничье ружье AUGUSTE FRANCOTTE 1927года выпуска.

Добрый вечер, спасибо за фото. Всё увидел. Если не сложно сделайте пожалуйста снимок предохранительной скобы там где номер выгравирован и её заднюю часть . Хочу увидеть врезку и сведение насечки. Замки, я так понял, снимать не будете.....:rolleyes:
  6. Паганель

На «дублгані» ця таблиця не зовсім коректна. Подивіться, наприклад з 1900 по 1955 - Франкотт, що зовсім не випускав рушниць високої градації ? А з 1922 по 1927 взагалі відбувалась мішанина з номерами, так і написано. Щоб щось з‘ясувати необхідно листа відправити до Бельгії :cool: Просто...
  7. Паганель

В данном случае идентификация ружья однозначно подтверждена : надписью на стволах, фирменным клеймом на подушках стволов, номером ружья в соответствии с «амбарной» учётной книгой . возможно на предохранительной скобе есть свои моменты. Надпись на боковых досках художественно стилизована по...
  8. Паганель

Шикарный оригинальный Франкотт. На американском аукционе такой ушёл бы как минимум в два раза дороже. Правда после некоторых ( действий). Сочетание состояния, оригинальность с именем самого знаменитого гравёра всех времён и народов (Ипполит Корамбель) .....Как для нас (+-) цена адекватная . Из...
  9. Паганель

Помогите определить и оценить

Екстрактори мабуть гнуті :))) або коцані , а виглядають так, бо відпалірували поверхню подушок. Вона повинна бути чорного кольору. І на контрасті такий ефект. Рушниця пережила бурхливу історію, це видно по гранях прохідних крюків. На цій світлині, мають занадто «зализаний» вигляд. Треба ж так...
  10. Паганель

Продаю бельгийское ружье

Весь антабки 10 г приплюсуйте к указанному на стволах - получите реальный вес, который должен быть. В первом посте ТС указал общий вес , но эта цифра не реальная.
  11. Паганель

Продаю бельгийское ружье

А цевьё отдельно взвешивали , или всё ружье ? :cool::cool::cool::cool: Вес стволов на 10г ниже указанного на стволах
  12. Паганель

Бельгієць ,німець ,чи англієць?

Ця рушниця кусок іржавого металу. Ні до чого не придатна. Це «утопленник» , пролежало в воді - рік, чи значно довше. Звідси такі глибокі раковини ! Ви просили розібратись в клеймах, а не давати оцінку. :D:D:D:D
  13. Паганель

Це англійське , а не бельгійське клеймо ... мабуть Ви не догледіли,а якщо там немає довжини патронника то це до 1924 року Припустим бельгійські (НЕ ВСІ) клейма ставились до 1911 року бо Є ця буква з зірочкою ;).... Рушниця явно початку минулого століття , а не раніше
  14. Паганель

Поправте мене, якщо я помиляюсь ))))) Велика літера S з зірочкою означає закодоване прізвище контролера . Повинно нести логічну відповідність. Ось на фото.... А ось скрин з бельгійського ресурсу де чітко написано коли це клейміння ставилось і ким ;)
  15. Паганель

Якщо бельгійці б робили блок стволів з нуля , то там обов‘язково повинні стояти клейма попередніх діаметрів. В цьому ж випадку в середині вони нічогісінько не робили звідси і відсутність цих клейм. На колодці теж замало бельгійських клейм. Можу допустити, була роспайка та заміна крюків, таке...
Зверху