Нещодавний вміст від Пирков Володимир

  1. Пирков Володимир

    Гільза нова Cheddite

    Доброго вечора! А часом немає у вас 12 калібру гільз чедіт ?
  2. Пирков Володимир

    Куплю Мес 600, сайз інші

    Доброго. А Ви бачили десь подібне? Так, обидва станки - це я сам майстрував...
  3. Пирков Володимир

    Куплю Мес 600, сайз інші

    Можемо щось змайструвати. Якщо що пишіть в приват..
  4. Пирков Володимир

    продам Дульне Звуження Чок - Kick's Smoke 25 / 0.63 мм. для Fabarm INNER HP = L4S/XLR/Axis/Elos

    продам нове Дульне Звуження Чок - Kick's Smoke 25 / 0.63 мм. для Fabarm INNER HP = L4S/XLR/Axis/Elos Дніпропетровська область смт. Покровське 0660652484 Володимир. Ціна - 80$ (ціну вказую в іноземній валюті у зв"язку з нестабільністю курсу гривні). продаю в зв"язку з тим, що маю ще в наявності...
  5. Пирков Володимир

    Чок Gemini F для Fabarm L4S/XLR

    Продано. Поїхало до ANDRIJ11111.
  6. Пирков Володимир

    Продам гільза папкова СССР - нова, B&P - 12 к. гордон-систем одностріл.

    Так, Ви праві, було 34шт. Просто той чоловік, що купив 39шт. з надписом "СКИТ" попросив ще й 4шт. з кабанчиком, тобто я не відмовив людині бо вона забрала цілий сусідній "лот". Вибачте, якщо я вас чимось образив.
  7. Пирков Володимир

    Продам гільза папкова СССР - нова, B&P - 12 к. гордон-систем одностріл.

    Вибачте, але я не буду продавати по дві гільзи.... Тому і резерв Ваш я не прийняв. Ще раз вибачте! Тим більш з кабаном рівно 30 штук залишилося.
  8. Пирков Володимир

    Продам гільза папкова СССР - нова, B&P - 12 к. гордон-систем одностріл.

    Лот # - 5 продано. Лот # - 1/2/3 в резерві.
  9. Пирков Володимир

    Продам гільза папкова СССР - нова, B&P - 12 к. гордон-систем одностріл.

    резерв прийнятий, відповів у приват.
  10. Пирков Володимир

    Продам гільза папкова СССР - нова, B&P - 12 к. гордон-систем одностріл.

    1- B&P - 1.25грн. 75шт. (система гордон декапсульована) 2- B&P - 1.25грн. 86шт. (система гордон декапсульована) 3- B&P - 1.2грн. 106шт.(система гордон) 4- папка - 5.5грн. 34шт. (з малюнком кабана) 5- папка - 5.5грн. 39шт. (з надписом скит) 6- папка - 4.5грн. 26шт. (без надписів і малюнків)...
  11. Пирков Володимир

    Чок Gemini F для Fabarm L4S/XLR

    Gemini F 0.89 мм. - для Fabarm L4S, XLR, Axis,Classic, Elos. нова ціна - 1550 грн.
  12. Пирков Володимир

    Комплектуючі для спорядження набоїв.

    Вибачте, а можна прайс ? vvs_turbo@ukr.net
Зверху