Нещодавний вміст від Путник45

1. Путник45

Куплю гвинт на Ветерок 12, 210х225

Куплю гвинт на Ветерок 12, 210х225 , або можливий обмін на гвинт від Ветерка 8.
  2. Путник45

Подарю ружье Иж 27.

Мушу зняти резерв - друг хоче інший варіант, прошу вибачення за затримку, дякую, подарунок дійсно достойний!!!
  3. Путник45

Подарю ружье Иж 27.

Якщо Sashapimpl знімає кандидатуру , то я на резерві наступний, переходжу в особисті повідомлення для вияснення деталей.
  4. Путник45

Подарю ружье Иж 27.

І я б з задоволенням прийняв, друг якраз мисливцем хоче стати , але коштів придбати не має...
  5. Путник45

Прошу порадити ехолот для починаючого

Дякую
  6. Путник45

Розглядаю варіант Humminbird Matrix 17 ( не зовсім бюджетний, але , можливо є сенс його взяти) або lowrance x4pro... чи може взяти простого за 1000 грн на олх? Хто реально використовував чи користується даними приладами , дайте пораду. Завчасно дякую.
  7. Путник45

Доброго дня , прошу порадити не дорогий ехолот для починаючого, по характеристикам не можу нічого сказати, адже не дуже розуміюсь в цьому. Планую ловити на джиг, тобто головна задача знаходити ями, спади і тому подібне. Завчасно дякую.
  8. Путник45

"Тряхнем залежалыми закромами"

Резерв знімаю, маю такі ж) з фото допоможу, як і обіцяв)))
  9. Путник45

"Тряхнем залежалыми закромами"

Які саме ершики? Можна фото?номер в особистих . Попередньо резерв. Допоможу виставити, якщо що)
  10. Путник45

Куплю нижнюю часть станка Lee Load.

А який калібр Вас цікавить? Особисто я бачив такі основи тільки під 20-й.
Зверху