Нещодавний вміст від Рамс

  1. Рамс

    Кофта фліс-олива + Укр. піксель.

    Продано.
  2. Рамс

    Кофта фліс-олива + Укр. піксель.

    Кофта нова, матеріал фліс, колір олива- Укр піксель, розмір 56. ціна 350 грн. Опис моделі: Кофта застібається на замок, знизу кофти є шнурок для стягування, манжети рукавів на резинках, на грудях є липучка для кріплення погона, є дві кишені на поясі, застібаються на замки і дві кишені нагрудні...
  3. Рамс

    Отака юхня малята или когда сношаются ежики...

    Я перед сдачей позвонил в Лесхоз, спросил что надо, сказали зайди на наш сайт (львовского Лесхоза),распечатай вопросы-ответы, выучи, и приходи к нам. Итог, два дня поучил, на третий сдал! Да и принимают экзамен, я бы сказал, благосклонно к молодому охотнику!
  4. Рамс

    Найнадійніший перевізник,хто яким користується та які проблеми виникали і як їх вирішили?

    Я также рискнул: оплатил 50% продавцу он мне отправил запчасть - ствол новой почтой, оплатил еще 50% и ко мне приехала вторая часть-запчасть! Так делать категорически нельзя, но когда между вами 1300 км., и стоимость топлива в две стороны равна стоимости "запчастей", то можно рискнуть!
  5. Рамс

    Яка найменша собака на качку ?

    Якось так! )))
  6. Рамс

    Картина маслом "Царь"!

    Продано! Тему можна закривати!
  7. Рамс

    Картина маслом "Царь"!

    Картина в резерві по телефону!
  8. Рамс

    Протиударні захисні окуляри

    Юрій, будь ласка, 1 жовті та одні темні (коричневі) в резерв! Буду чекати інфи про наявність в ОП!
  9. Рамс

    Протиударні захисні окуляри

    Отримав замовлення, все гуд! Дякую!
  10. Рамс

    Горелки для цангового баллона, лампы ЛЭД на солнечных батареях

    Доброго дня, Юрій! Помилка на сервері, не можу прочитати вхідні від тебе, і написати в ОП! Прохання до мого замовлення включити та відправити ще одну горєлку з п'єзо та один цанговий балон! Десь о 9:30 зроблю доплату!
  11. Рамс

    Протиударні захисні окуляри

    Юра, прошу підтвердити наявність жовтих та темних окулярів, та наявність ширших та вужчих, чи всі однакової ширини?
  12. Рамс

    Протиударні захисні окуляри

    Хотів добавити, що отримав третє замовлення від Юрія, все як завжди якісно та швидко, приємно з такими людьми мати справу!
  13. Рамс

    Протиударні захисні окуляри

    Окуляри отримав, дякую! Прохання ще одні жовті та темні в резерв до завтра, якщо такі є!
  14. Рамс

    Картина маслом "Царь"!

    Крайня ціна 1800 грн. З 27.04. по 05.05. зв'язок тільки в темі, або по Viber.
  15. Рамс

    Протиударні захисні окуляри

    Юрій, я також візьму одні окуляри коли будуть, та разом з ними одну горєлку з п'єзо (вибачаюсь, що об'єднав дві теми!).
Зверху