Нещодавний вміст від СССС

  1. С

    Продам Zeiss Victory Diavari 3-12x56 T* Mil Dot

    Продам прицел Zeiss Victory Diavari 3-12x56 T* Mil Dot с подсветкой, плавная регулировка от нуля, сетка в первой фокальной, сетка увеличивается в месте с кратностью Состояние БУ без дефектов, настрел 30 патронов 308к если по сегодняшнему курсу 13,00 грн/дол. цена 19 500 грн пересылка новой...
  2. С

    Продам прицел Zeiss Victory Diavari 3-12x56 T* Mil Dot

    Продам прицел Zeiss Victory Diavari 3-12x56 T* Mil Dot с подсветкой, плавная регулировка от нуля, сетка в первой фокальной, сетка увеличиваєтся в месте с кратностью прицел новый без дефектов, настрел 30 патронов 308к идёт с установленніми кольцами под планку вивер, кольца Люпольд марк4...
  3. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    якщо 170 і входить туди ще послуги грамотного інструктора який вам моментально помилки виправляти буде, це все рівно буде дешевше, в Луганську є люди які грамотно можуть навчити, і в нас є кому навчити і вчить, підказує, показує, тільки ще раз повторюся, що в нас особливої черги я не бачу
  4. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    ось з цим я з вами згідний на тисячу процентів, напевно не все так просто, наприклад де є всі умови тренуватися, саме просте тренування на стенді для мисливця коштує 150 грн. ви знаєте я там ентузіязму не бачу, натомість я бачу регулярні тренування на полюванні по дичині, купу піранків, сотні...
  5. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    та ні в законі чітко вказано, що находитися зі зброєю можна на дорогах загального користування, то чому б вам собі решту не нафантазувати, мені дивно те що ви такий важливий момент пргавили
  6. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    ви вийдіть на битий шлях та палять в білий світ, виходячи з вашого по цьому закону можна
  7. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    в підприємництві є таке розуміння як заявлена діяльність і фактично здійснювана діяльність на практиці буває так що це різні речі, різниця полягає в тому щоб ухилитися від сплати податку, відповідні органи навчилися розрізняти фікцію та всі нарахування санкції здійснюють від фактичної...
  8. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    Олекса щось вашої думки не вловив, до чого тут "курсант" і що ви маєте на увазі?
  9. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    на вашу думку якщо "егер" господар чому він не може в не сезон вам дати добро постріляти?
  10. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    не даремно ст.174 забороняє стрілянину НП тобто поза НП можна стріляти, питання що то за стрільба має бути? на мою думку це полювання, перевірка коли необхідно навіть пристрілка і обовязково під контролем або з відома користувача МУ бо наділити вас повноваженнями стріляти на полюванні може лише...
  11. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    на мою думку, перевірка зброї (нарізної) і якщо необхідна пристрілка перед полюванням, має здійснюватися, не на власний розсуд а під контролем користувача мисливських угідь з гладкої немає необхідності це робити, кулю можна пристріляти і у визначенних місцях
  12. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    взагалі то перевірити на гарячо чи пристрілка не збилася безпосередньо перед початком полювання це необхідно чисто технічно і має само собою розумітися, наприклад мій карабін якщо я пару пострілів по холодному стволу не зроблю відразу точно стріляти не буде. така стрільба підчас полювання має...
  13. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    Яковлев, мною поважаєме людина так само як і ви Олекса, тільки Яковлев пропонує пристіляти рушницю, перед полюванням, заклику вправлятися в стрільбі я в його вище викладеному не вбачаю
  14. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    а далі піде і поїде в росії доїздає до того що конфісковуть
  15. С

    где можно тренироваться стрельбе ?

    дуже добре, Олекса ось наведений вами нормативний докумен де вказано де саме має проходити навчання в ст. 174 це називається відведені місця для стрільби те що деякі індивідуми маскують навчання під полювання, то таке, тільки для того щоб вірно кваліфікувати з коїне цими індивідумами є...
Зверху