Нещодавний вміст від Старшина27

  1. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Я так понял коректировать нов. Положення никто не будет?
  2. Старшина27

    Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

    Підкажіть будь- ласка чи можно офіційно купити зайця для поповнення популяції в угіддях і якщо можно то як? І може хто знає де придбати?
  3. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Воля народа а решение президиума!?!? Но это же Документ мне кажется нужно если убирать то под чистую, а не делать юридических противоречий и непоняток, не стоит уподоблятся нашим главным "законоспотворцам "
  4. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    То що по положенню є відповідь?
  5. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Дякую за роз'яснення, обов'язково знайду наказ! З нетерпінням чекаю відповіді щодо "залишків ради" в новому положенні!
  6. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Вище я вже вибачився за свою неповну компетентнісь, І так, я, читав сей документ, як я зрозумів "роспорядник полювання" це егер!? Та в цьому документі чомусь немає зайця (чи він там є, так як хутрова тварина) На ділі в нашому (вибачте не скажу якому саме) Утмрі охоту " облавну" колективну чи...
  7. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Ще раз дякую за підтримку дискусії! Вибачте за можливо деяку некомпетентність! Взагалі питання полягає в тому що згідно нового статуту, я так розумію, без голови По(К) облавне полювання неможливе так як журнал знаходиться в нього і передати він його нікому неможе (так як ради вже не існує)...
  8. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Дякую за вичерпну і обгрунтовану відповідь ! стосовно ради ПО(К) я з вами частково згоден , але навіщо тоді в статуті про раду ні слова а в новому (не набравшому чінності ) положенні пункт 5 з обовязками , та щей "організовує полювання," чого не має в обовязках голови , Мені здається щось не...
  9. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Щиро дякую! Почитав - поміркував та якщо дозволите є декілька питань : 1 . в положенні відсутнє визначення кількісного складу ради первинної орг. , скільки членів ради має бути ?? які в них посади( заступник чи то секретар як раніше )?? 2. згідно положення , я так розумію , проводити полювання...
  10. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Шановний Яковлев В.А. , а чи не можно на неофіційне обговорення викласти "проект" чи ще не "набравше чинності " Нове Положення про ПО.(так як вже майже грудень;)) Дуже був би вам вдячний !
  11. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    На мою думку , теперішне Положення більш демократичне по відношенню до кожного члена первинної організації , і дае змогу контролювати роботу організації гуртом , а також вживати самостійно заходів при бездіяльності голови . А згідно статуту більше прав надходить не громаді а Голові та щей...
  12. Старшина27

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Допоможіть розібратись ! в новому статуті УТМР прописано що 5.3. Вищим органом первинної організації (клубу) УТМР є загальні збори, які скликаються головою первинної організації (клубу) УТМР в міру необхідності, але не рідше одного разу на рік. 5.4. Загальні збори первинної організації (клубу)...
Зверху