Нещодавний вміст від Тарас СОБ 3

  1. Тарас СОБ 3

    Ковідна тисяча на спорт товари?

    https://lodki-vulkan.com.ua/ua/ Вроді і тут можна потратити
  2. Тарас СОБ 3

    Мисливську зброю та боєприпаси зможуть використовувати тероборонівці, – постанова уряду

    В 14 році, всі кричали, підем проти "агресора", навіть зі своєю зброєю і коли почали везти зі сходу, перших загиблих, піджали хвости під спбе і ховалися по ліса, відмазки шукали, і т.д ,патріоти диванні) Принаймі так було з моїми знайомими, кричали, а прийшлося вбивати, дали задню Так само і тут...
  3. Тарас СОБ 3

    2 новых патронташа

    Біжу по попкорн, купівця патронташів, цікавіше голівудського блокбастера)))
  4. Тарас СОБ 3

    Убойность 16 калибра

    Зі свого досвіду, гладкий був весь радянський, тоз34, мц2112, пара тоз бм( одна була зі стволами чок , цил), тоз 63 Найкучнішою з них якраз був тоз34 Але зі всіх, то до душі тільки тоз БМ зі стволами чок, півчок, важка, страшна ззовні( птушнік гравером грався напевне), далека естетично від...
  5. Тарас СОБ 3

    Чужие патроны.

    Дякую, про те що маєра я знаю, а от заводська чи самокрут цікаво
  6. Тарас СОБ 3

    Чужие патроны.

    Доброго дня Дісталося мені, пара папкових патронів, картеч, явно самокрут А от куля незнаю, вперше бачу в паперовій гільзі
  7. Тарас СОБ 3

    Мисливську зброю та боєприпаси зможуть використовувати тероборонівці, – постанова уряду

    Правильно, бо як роздати направо і наліво сімейство АК, то жерв серед цивільних буде набагато більше, враховуючи скорострільність, проникаючу здатність, халявні припаси і безнаказаність "ех, пальну, мені можна"
  8. Тарас СОБ 3

    Мисливську зброю та боєприпаси зможуть використовувати тероборонівці, – постанова уряду

    В 2014 році, в районі Докучаєвська, обстріляли піхоту, ми поїхали зачистити квадрат, з нашої сторони 2 поранених, якраз з БМки, рани зовсім противні були. Ви праві, з їх сторони було 4 "200" і один "300", виграла відстань, але в хащах БМки себе повеле люто
  9. Тарас СОБ 3

    Где купить патроны?

    Я користувався такими, солідарний з ТС, шикарна куля, якраз на великі відстані, з мінусів мала зупиняюча Теж їх знайти неміг
  10. Тарас СОБ 3

    Нападає дикий кабан!

    Я працюю забугром, в різних країнах, то від диких звірів, все огорожене, як звиклою огорожею, так і під струмом і нічого, як звірі, так і люди живуть нормально, без конфліктів між собою Коли був в швеції, то міг переходити пішохідний пережід разом з зайцем, який мене абсолютно не боявся, гуси і...
  11. Тарас СОБ 3

    9 січня 2022р. Трагічне полюванння на кабана.

    В мене наоборот, молоде біжить, а старі, крупні розверталися і хотіли дати здачі. Якраз з болта в молодняку чи посадці, я старався їх не чіпати, а з гладкого то так
  12. Тарас СОБ 3

    9 січня 2022р. Трагічне полюванння на кабана.

    Зі свого досвіду, то собака завжди тікала до мене, якщо була одна, якщо кабан був дуже великий, то тікали і парою Одного разу, крупний самець, в ялиннику теж пішов на мене, близька відстань і другий постріл промазав, добре що встиг на дерево вискочити Полювання на кабана, це завжди ризик, про...
  13. Тарас СОБ 3

    Чи відтворюється чисельність дикого кабана в Україні після Африканської чуми?

    Болото, старі воронки з водою, люблять,але щоб місце ремонту техніки і соляру, не знав то для них рай Мальдіви для баб)))
  14. Тарас СОБ 3

    Чи відтворюється чисельність дикого кабана в Україні після Африканської чуми?

    Саме цікаве полювання , дуже розумна і сильна істота Головне щоб відновлювалися, тоді можна, не били їх як мясо, з нічників і тепловізорів, бо це вже не полювання а вбивство
Зверху