Нещодавний вміст від Хом73

  1. Х

    Изготовление дульных сужений на Заказ

    Юра дуже дякуюВам за вашу роботу.Чок справляеться на відмінно.Сьогоднішне ранкове полювання з підходу на маленькій річечці.Було зроблено чотири постріли
  2. Х

    Самозаряд

    Хлопаки цікава тема.Перед початком сезону зробив такий патрон.Рецепт такий 1,73 пороху нобель а0 гільза нова польска з капсулем контейнер гуаланді двохпелюстковий точної марки не памятаю але загальна висота 45 мм швидше всього магнум класу картеч діаметром 8,4ммвиложена по 2 штуки на хрест...
  3. Х

    Изготовление дульных сужений на Заказ

    Юра дуже Вам дякую за Вашу роботу.Чок справляеться на відмінно.Духе гарний бій картечними набоями.Ну і крижень не жаліеться.
  4. Х

    Продам чок Beretta urika

    Замовляв точно такий чок тільки з титану в того самого майстра.Відстілював по мішенях.Кучність і осип в нормі приблизно така як в фірмового півчока.Відстріл проводив пятіркою на 35 метрів.На полюванні краще для мене бити зустрічні і угонні мішені.Ще одне постріл картечним патроном правда...
  5. Х

    Ata arms neo 12

    Приемно поспілкуватись з розуміючою і розумною людиною.З ПОВ.
  6. Х

    Ata arms neo 12

    Руслан ніякого моторного масла.Стріляю з Ати чотири роки крім БРУНОКСУрушниця нічого не ьачила.Частини які труться тобто затворна група легка змазка раз в сезон.Вмене не перший автомат досвіду чуть маю.На рахунок моторного масла і полювання зимою в мороз градусів 20 можуть виникнути проблеми...
  7. Х

    Терміни та строки відкриття полювання на Львівщині 2017-2018р.

    Хлопці підкажіть в які дні тижня полюемо в угідях ЛІСІВНИКА
  8. Х

    помогите практическим советом по выбору "турка"

    Просто напишіть магазин зброї Ібіс даді Я думаю розберетесь
  9. Х

    помогите практическим советом по выбору "турка"

    Ціна в пластику 14680.В дереві 15800 Я свою купував в Киеві за 800 доларів такі тоді були ціни.
  10. Х

    помогите практическим советом по выбору "турка"

    Я перепрошую де Ви живете.Якщо близько біля Львова то зайдіть в магазин Ібіс подивіться там на ціни на ата армс нео 12 Я думаю вони Вас приемно вразять плюс ще 10 відсотків знижка. Не сприйміть це за рекламу.
  11. Х

    помогите практическим советом по выбору "турка"

    Доброго дня. Стріляю чотири роки з ата армс нео 12.Настріл близько 1500 патронів.Тільки позитивні враження.Якщо дивитися на СТОЕДЖЕР то тільки на ТРОХ ТИСЯЧНИЙ.В АМЕРИЦІ їх дуже багато повірте то не просто так.
  12. Х

    Качество дроби которую покупает охотник

    Олег скільки пострілів Ви зробили зі своеї рушниці за той час поки з нею полюете.На перед дякую вибачте що не в темі.
  13. Х

    Кришка для каліматора DOCTER

    Кришка має збоку магнітик ціна 150 грн тел. 0974600155
  14. Х

    Продам чохол (підійде для будь-якої двоствольної рушниці)

    Б/у; матеріал : замінник; середина : м'який, має перегородку; розміри: довжина - 87 см, ширина, 20см, товщина 6 см; ціна : 350 грн телефон : 0974600155
  15. Х

    Порох NobelSPORT

    Так то табличка виробника і фактична різниця т ільки в типі капсуля.Якщо Ви помітили давлення на слабшому капсолі нижче.Якщо зробити патрон на слабшому капсулі з різницею в 2 грами дробі то нічого страшного.
Зверху