Нещодавний вміст від Яковлев В.А.

1. Я

С днем рождения Арго!!!

Васильовичу, вітаю! Щоб ти був здоровий, веселий та щасливий! І ні пуху, ні пера!:)
  2. Я

З днем народження Генадію (1gena73)

Гена, присоединяюсь к поздравлениям. Чтобы тебе всегда улыбалась удача!
  3. Я

Привітання для Яковлева

Друзі та колеги! Щиро дякую!
  4. Я

наказание за просрочку разрешения на гладкоствол.

Таке враження, що деяким учасникам форуму немає що робити - замість того, щоб розбиратися у питаннях, починають шукати привід посваритися, мабуть, вдома жінка не дає! Дуже згоден з тим, що тут "усі в трусах", більше того, я починав із форуму, де всі були рівні та на "ти", і це не заважало...
  5. Я

Можете мені повірити, що свого часу мене в місті Києві знали всі дозвільники (ну, керівники дозвільних відділень - точно!). Із своєю "дурноватою" роботою постійно забував про терміни перереєстрації. При цьому мав, окрім гладкоствольної, ще й нарізну зброю. Так тільки прогавиш терміни...
  6. Я

Впевнений, що всім зрозуміло як треба? Щодо "нічого страшного": це може вплинути на взаємовідносини із дозвільниками.
  7. Я

Адмінка буде висіти рік від дня виконання покарання, тобто - сплати штрафу! "КУпАП, Стаття 39. Строк, після закінчення якого особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню Якщо особа, піддана адміністративному стягненню, протягом року з дня закінчення виконання стягнення...
  8. Я

"Відповідно до п. 5 підрозділу 1 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі — ПКУ) якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то для цілей їх застосування використовується сума в розмірі 17,0 грн, крім норм адміністративного...
  9. Я

Как отредактировать сообщение?

Уважно читаємо цю тему від початку!
  10. Я

"тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" (85...119 грн)
  11. Я

Вопрос по латунке

Пластик, как правило, выделяет химическую дрянь, не зря многие страны возвращаются к старым стеклянным бутылкам! А алкоголь в пластик - вообще!.. Американцы любят свою историю, посему хотят почувствовать себя пионерами-первопроходцами. Не все! Ну, и у нас охота - рыбалка - своего рода атавизм...
  12. Я

СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Жизнь - штука динамичная! Не все так прямо и по полочкам! Надеюсь, простят! В Киевской области меня многие знали, ну и я их тоже. Сейчас уже многие в мире вечной охоты, и я готовлюсь постепенно... Без энтузиазма, но с реальным подходом! ;)
  13. Я

Да не за что! Анатолию Васильевичу привет!
  14. Я

Сыну , если не ошибаюсь, было что-то около 50, +-... Где-то в конце прошлого года?.. Но А.В. стоически держался! ЗАРЕЦЬКИЙ Анатолій Васильович, Голова президії ради Харькывськоъ облорганызацыъ УТМР, можете позвонить: (057) 370 28 50 (факс), (057) 336-45-64. На мобилу не уполномочен!.. Сегодня...
Зверху