Нещодавний вміст від джейк

  1. джейк

    Звіти з риболовлі 2023/24

    На Дністрі 2+2 на воблер .
  2. джейк

    Благовіщення Пресвятої Богородиці

    Зі Св'ятом Всіх.
  3. джейк

    Звіти з риболовлі 2023/24

    Впіймано цю рибу ще в 21 листопада минулого року .Перше було впіймано дві по 1.100 -1200 кг а потім клюнуло щось думав що сом ну ніяк неміг підтяну до берега. Підтяну 10м а риба далі на воду і стоїть на течеї бавився з 15хв .Найбільша мала 6.400 кг а на фото дві менших виглядають проти неї...
  4. джейк

    Обставка з лисом по областях

    NORD 10 не хочу щоб ВИ мені приписували якусь браконьерку я написав так як було.Йшли по полю побачили лисицю пес погнав до неї вона круги нарізала.Вона вже була заражена сказом сліпа і нетікала.Не знаю що там в КІНІ ВИДІВ і щоб ВАС немучело СУМЛІННЯ .Маю зафільмовано на телефоні ту подію...
  5. джейк

    Обставка з лисом по областях

    Ой пане NORD 10
  6. джейк

    Обставка з лисом по областях

    Це ще пів біди як кажуть .В тому місті за 100м в корчах нори лисячі .Два тижні назад коли був сніг в тих місцях бачив самку з двома молодими лисами тогорічний виводок бігали по полю.Самка була замітно більша від них . Цей лис якраз молодняк там напевно все сімейство вже заражено . Під вечір...
  7. джейк

    Обставка з лисом по областях

    Сьогодні зраку був приморозок -2 пішли трохи в поле пройтись Побачив недалеко лисицю бігае кругами по оранці думаю миші ловить .Пес її небачив так як йшли низом а вона була на горбі.Но за пару секунд він всетаки її побачив і погнав до неї.Лесиця дивлюся нетікае далі кругом бігае думаю щось нете...
  8. джейк

    З днём народження,VS1975!!!

    Вітаю.Бажаю міцного здоров'я та всього найкращого.
  9. джейк

    З Днем народження Махал Махалич

    Вітаю.Бажаю міцного здоров'я та всього найкращого.
  10. джейк

    Катыш Сергей Вітаємо!

    Вітаю.Міцного здоров'я та всього найкращого.
  11. джейк

    З Новим 2024...

    Вітання усім ФОРУМЧАНАМ. З наступаючим НОВИМ РОКОМ.
  12. джейк

    З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

    ВІТАЮ ВСІХ.
  13. джейк

    С Днем Святого Николая!

    Всіх зі св'ятом. Здоров'я та Миру.
  14. джейк

    ТОЗ 34 ЕР На оцінку

    По темі . Перший коментар по суті Вашого запитання підтримую думку пана Севера.
  15. джейк

    Звіти з риболовлі 2023/24

    Сьогодні зранку було -1.На траві майже всюди був білий іній .Но щука вже несидить на мілині в траві до ловилася раніше на глубині до 1метра.Тепер ганяє малька на глубині до 2метрів в корчах .Риба помало скочуеться на глубину.1.800 кг.
Зверху