Нещодавний вміст від фанат17

  1. фанат17

    Продам диких свиней

    Нові фото (свіжі)
  2. фанат17

    Продам диких свиней

    Продам диких свиней, які виросли у вольєрі і зовсім ручні від різних мамок хлопчик та дівчинка, вік півтора року. Льоха вже відгуляла ( поросна) , їм не потрібні прививки, не потрібно варити не бояться морозів,їдять все:сіно,солому,картоплю, гарбузи,кукурудзу. Все сире. Миколаївська обл...
  3. фанат17

    Продам диких свиней

    (ціна без торга) 15000 грн.
  4. фанат17

    Продам диких свиней

    Нова ціна 16000 грн.
  5. фанат17

    Продам диких свиней

    Нова ціна 17000 грн.торг присутьній.
  6. фанат17

    Прийму в дар щеня лайки

    Доброго здоровья ! У мене є один ЗСЛ а РЄЛ погиб, потрібна лайка щоб в парі робили . Так я мав виду різниці немає чи ЗСЛ або РЄЛ чи Карело фінська лайка . Взяв щенка хаскі думав її натаскаю але вона до полюваня не годиться. З повагою.
  7. фанат17

    Прийму в дар щеня лайки

    Прийму в дар щеня лайки не має різниці якої породи , згоден без документів , можу відати пів годовалу сибірський хаскі дівчинка ( привита ). Сам мисливиць зі стажом - працюю єгерем 29 років.
  8. фанат17

    Обміняю сибірский хаскі на щеня лайки

    Обміняю на щеня лайки) сибірский хаскі ( вік в вересні на родилася ) щепленя зробили Амеріканка , паразитів прогнав , постійно на природі з мисливськими собаками находиться. Документи не обовязково, згоден без доків. Пишіть сюди або на вайбер. Миколаївська обл. Доманівка т. 0662198360
  9. фанат17

    Продам диких свиней

    Продам диких свиней, які виросли у вольєрі і зовсім ручні від різних мамок хлопчик та дівчинка, вага не менше 120 кг. вік другий рік пішов. Льоха вже відгуляла ( поросна) , їм не потрібні прививки, не потрібно варити не бояться морозів,їдять все:сіно,солому,картоплю, гарбузи,кукурудзу. Все...
  10. фанат17

    Продам диких свиней

    Нова ціна 19900 грн
  11. фанат17

    Продам диких свиней

    Нова цына 19950 грн.
  12. фанат17

    Продам диких свиней

    Цікавить тепер тільки продажа - ціна 20500 грн.
  13. фанат17

    Продам диких свиней

    Свіжі фото
  14. фанат17

    Продам диких свиней

    Продам диких свиней, від різних мамок хлопчик та дівчинка, вага не менше 100 кг. вік другий рік пішов. Льоха вже відгуляла , можу по бартеру обмінять на тепловізор (б.у) ліжби робочий був. Миколаївська обл. Доманівка т.0662198360
  15. фанат17

    Продам диких свиней

    Нова ціна 16400 грн.
Зверху