Нещодавний вміст від AGIECUT

  1. AGIECUT

    Потріно блок живлення.до телевізора.

    Доброго вечора, в мене є телевізор JVC, 2001 року, повністю в рабочому стані, майже такий як у Вас, можу віддати за символічну сумму, замість блоку живлення! Фото можу скинути завтра.
  2. AGIECUT

    Полезные охотничьи изобретения, усовершенствования и лайфхаки. (+ конкурс 2020 )

    Так а що з цим конкурсом? Хто переміг ?
  3. AGIECUT

    Куплю пиж "Діана" 12 мм

    Ціни то на смак!
  4. AGIECUT

    Проект Закону стосуються підготовки собак до полювання, "шкідливі тварини"

    Це добрий мітінг на підтримку собаківництва та мисливства, навіть багато моїх знайомих теж там беруть участь! На весні ми були не в змозі поїхати із за карантинних заходів!
  5. AGIECUT

    Куплю тример для подрезки пластиковых гильз.

    https://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F.52945/unread Може тут!
  6. AGIECUT

    Заяць і його популяція в Україні .

    Вітаю шановні, у нас було 8 виходів, вісім зайців і добуто! + 2 лиса і один шакал! Ще до кінця лютого полюєм на хижака.
  7. AGIECUT

    ATA ARMS NEO12 STREAM или FRANCHI AFFINITY ONE

    Вибір, залежить від коштів! Кожен хоче добру рушницю за приємливі гроші! Але це нажаль не в нашій країні! Дотягнув до Ати, вже добре. Хоча, бюджетні Італійці вже краще! Вибір за Вами.
  8. AGIECUT

    ATA ARMS NEO12 STREAM или FRANCHI AFFINITY ONE

    Якщо є кошти беріть Афініті! Ата не погана, але!
  9. AGIECUT

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Ви знаєте, полювати цікаво, але! Це ще той злодій, він навіть у лисячіх норах почав жити! Пристосувався.
  10. AGIECUT

    Легалізація вогнепальної зброї в Україні

    Хоч одне, з небагатьох правильних рішень!
  11. AGIECUT

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    Так то є шакал! Лис добраний! Фотографував товариш, я його посварив, і виправив його помилку!
  12. AGIECUT

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    На вихідних пополювали трохи!
  13. AGIECUT

    Всех с Крещением!

    Шановні мисливці з прийдешнім водохрещам! Міцного здоров'я!
  14. AGIECUT

    Покупні патрони

    Хлопці, та не Борнагі, а Борначі, так кажуть у Італії ! Гарні патрони. Спробував майже усі пераховані, дріб не дуже тверда, я споряджаю сам, порох Крук та А1СП, дріб від Серго та Анатолія!
  15. AGIECUT

    Заяць і його популяція в Україні .

    А може провести токсацію УТМР?
Зверху