Нещодавний вміст від Aleks_0879

  1. Aleks_0879

    Куплю пластикові та папкові гільзи 16 к

    0972115123
  2. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    Всім без виключення дякую за поради та допомогу. Бажаю панове вам всього найкращого, вдалих пострілів на полюванні та в спортивно-розважальній стрільбі. Й до наступних зустрічей на форумі.
  3. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    Пора підводити підсумок... Winchester SX 3 Combo, це моя заповідна мрія, до которої потрібно йти певний час, рушниця з кульовим та дробовим стволами... яка мабуть перекриває 90 відсотків стрілково-мисливських потреб, надіюсь з часом стати власником цієї роушниці. Але починати потрібно з...
  4. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    Дякую за уточнення, значить не дарма перепитав вас все таки... кінцеві дані будуть відкоректовані... по кулям теж важливо, поскільки основою є питання як бютжетного патрону для кульрвої стрільби... так і не дорогої, по можливості, рушниці.
  5. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    І така відповідь пане pio буде у всіх форрумчан - це стосовно вашої поради знайти друга... Тому дякую за турботу, але питання про друзів, та чим мені потрібно стріляти, а чим ні... і що мені робити далі це вже інше питання зовсім не повязане з даною темою. Давайте повернемось до основної теми...
  6. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    Дякую що не заборонили мені взагалі стріляти, :D
  7. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    А з чого ви взяли що я це вважаю нецікавою цю систему... я вам так сказав? ні, не говорив, я лише сказав що ця система мені невідома, й що це не мабуть не дешево... при чому тут "не цікава" не розумію...
  8. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    Ну якщо хтось щось знає про ці рушниці то можливо це було б цікаво, але я ні на форумі, ні за його межами не зустрічав власників цього виду зброї, чи тих, хто б її продавав з рук... бачив раніше в магазині СТВОЛ та ІБІС. Тільки там калібри специфічні помоєму... та й ціна не дуже мала...
  9. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    всі кажуть що хороша, можливо кращої для гдадкостволу й немає... але по ціні вже краще вже ваш 223 Rem, чи навіть 30-06 в декілька раз дешевше буде...
  10. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    Пане pio, судячи з відео, важлива не рушниця а наявність особистого термінатора... той з любої рушниці попаде на любу дистанцію :cool:.
  11. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    Які кулі в набоях використовуєте, щось порекомендуєте для точного, кучного пострілу?
  12. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    В плані бютжетності дуже цікава річ. Може порекомендуєте до нього кулю, яка дає хороший бій по кучності при стрільбі на середні та дальні дистанції?
  13. Aleks_0879

    Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

    По результатам другої половини обговорення: Рушниця №1: з стволом Fully Rifled Slug (Winchester combo sx3, Winchester combo 1300, Mosberg 9200), Куля: Ширинського Шихматова, куля Контарева, куля Lee (підкаліберна), та різновиди кулі "парадокс". Калібр: 12. Рушниця №2: гладкоствольна помпова з...
Зверху