Нещодавний вміст від alexandrss

  1. A

    Щенки Эпаньоль Бретон

    Доброго дня. Цікавить цуценя. Яка ціна і чи можлива доставка на західну Україну(м.Рівне).
  2. A

    продам МЦ 2112, 94 р/в

    Зброю переоформили. Продавця рекомендую.Порядна людина.Дякую.
  3. A

    продам МЦ 2112, 94 р/в

    З власником зустрілись і домовились про покупку. Заплачені кошти за зброю. Чекаєм дозвіл.
  4. A

    Куплю МР 153

    Куплю МР 153 без шату, сипі та раковин у стволі!!! Схід і південь України не пропонувати(далеко). Телефон або вайбер для зв'язку 096 041-02-02
  5. A

    продам МЦ 2112, 94 р/в

    З власником розмовляв по телефону. Домовились про зустріч на вівторок(30.07.19). Резерв продовжую до вівторка.
  6. A

    продам МЦ 2112, 94 р/в

    зроблю і я резерв
  7. A

    Тройка бюджетных.

    Добрий вечір Констянтин. Ніж отримав. Дуже задоволений. Окремо дякую за додоткову опцію)). Вживу набагато кращий ніж на фото. Усім рекомендую Майстра!!!
  8. A

    ножи ручной работы. Автор в бессрочном бане - Админ

    Володимир, дуже Дякую. Ніж отримав. Мені дуже сподобався. Пізніше буду замовляти іще. Форумчанам Володимира рекомендую. Все супер. Іще раз дякую.
  9. A

    Тройка бюджетных.

    Добрий вечір. прошу резерв. ціну і номер карти в приватне листування. зацікавив Ваш ніж
  10. A

    ножи ручной работы. Автор в бессрочном бане - Админ

    Добрий вечір. прошу резерв. ціну і номер карти в приватне листування. зацікавив Ваш ніж
  11. A

    "Шерхан " мини.

    Доброго дня. А ножни є до ньго?
  12. A

    Тоз бм 20 кал.

    Не знаю як у кого а мій Тоз 66 відкривається і з лівім і з правим зведеним без проблем
  13. A

    Два авторских ножа.

    і варіанти
  14. A

    Два авторских ножа.

    Яка ціна такого ножа? Інфо в ЛС . Дякую
  15. A

    ножи ручной работы. Автор в бессрочном бане - Админ

    яка ціна з шх15?
Зверху