Нещодавний вміст від Budulay

  1. Budulay

    Регулируемый спорт. тыльник/затыльник на винтовку "Урал/ТОЗ/МЦ/БИ"

    Резерв знімаю. З товаром та продавцем не пов'язано. Не підійшов по кріпленням.
  2. Budulay

    Загонний приціл 1-8*24 Visionking

    Продам новий загонний приціл фірми Visionking 1-8*24 Ціна 4500грн.
  3. Budulay

    Бій рушниці

    Вам шан. пан Яковлев В.А. надав посилання. Читайте уважніше, вдумайтеся в написане, якщо потрібно- шукайте в Google. Перечитуйте по два, по три , по п'ять а то і по десять разів одне і те саме поки не найдете для себе відповіді. Я сподіваюся що в Вас вийде. Не скоро, але вийде. Ви ж знайшли в...
  4. Budulay

    Бій рушниці

    Вибачте, але може порівняння не було бо ви не маєте з чим порівняти??? Назвіть, будь ласка рушниці які були в Вашому користуванні (не треба доказів чифото) просто назвіть, щоб особисто я міг з Вами поспілкуватись, і порівняти бій конкретних рушниць, як власник з власником. Якщо Вам це цікаво.
  5. Budulay

    Иж 57 глазами владельца

    Там десь в темі і мого 57мого паспорт має бути, чи то я виставляв ще до реформи???? Не пам'ятаю. Колись виставляв, а коли?
  6. Budulay

    Бій рушниці

    Не тратьте сили. Ви це робили бо Вам було цікаво, і Ви хотіли зрозуміти можливості своєї зброї, і я так робив з усіма , які мав в користуванні(Иж 58 МА, ТОЗ бм, Берданка, Мц 20 01, Чіфсан 555, Иж54 55 го року, Иж 57, АТА Neo 12), тому що теж хотів знати на що моя зброя здатна. Люди тратять...
  7. Budulay

    Бій рушниці

    М'язова пам'ять. Приходить з досвідом і настрілом. Інтуїтивна стрільба. Всі спортсмени так стріляють.
  8. Budulay

    Иж 57 глазами владельца

    Прошу Всіх вибачення за лексику. В подальшому буду намагатися бути стриманішим.
  9. Budulay

    Иж 57 глазами владельца

    Взаємно. Особисто мені глибоко в ху@ чи ви є власником хоч однієї з цих рушниць. Ви всім докажіть. Ще раз наголошую для тих хто в танку - Це тема" ИЖ 57 очима власників"
  10. Budulay

    Иж 57 глазами владельца

    Ви упустили найголовніше- помилилися темою. І Вам, і КFoR не сюди, а в "Запитання від новачків" Це тема- ИЖ 57 ГЛАЗАМИ ВЛАДЕЛЬЦА. Ви тут пишете намагаючись створити розумний вигляд і показати всім які ви спеціалісти, просите надати якість сравнітельні аналізи і геометрічеські параметри і щоб я...
  11. Budulay

    Иж 57 глазами владельца

    Авжеж я Вам дам відповідь. На Авжеж я Вам підкажу. На цьому форумі, на головній сторінці є цілий розділ- запитання від новачків. Там Ви, так само як і барабака, якому цікаво взагалі, що таке бій, можете ставити будь які запитання, створювати навіть нові теми, і люди, яким , можливо, це буде...
  12. Budulay

    Иж 57 глазами владельца

    Невже я десь писав що саме муфта впливає на бій? На бій більше впливає товщина стінок стволів, діаметри каналів їх сверловка, яка в кожного ствола індивідуальна і різниться навіть в рушницях однієї моделі, та вага стволів, що значно впливає на вагу самої зброї. Ці всі дрібниці,в комплексі...
  13. Budulay

    Иж 57 глазами владельца

    Доброго всім здоров'я !!! А що це Вас шановний, піротехнік , так завернуло в тему Иж57??? Чи просто хтось поплакався і попросив "мазу потянуть??? А Ви як Чип и Дейл, тут як тут??? Чи може Ви теж є реальним власником Иж 57??? Чи може Ви десь, в моїх постах, прочитали що я досконально розібрався...
  14. Budulay

    Иж 57 глазами владельца

    А все-таки було б цікаво глянути. Чим більше, тим краще. Ми ж тому тут і зібралися, щоб ділитись враженнями, досвідом користування, фото....
Зверху