Нещодавний вміст від CheshireCat

  1. CheshireCat

    Бджолиний мед липово-гречаний 2020 р.

    Доброго дня! Отримав, все добре. Мед смачний, цього року нагадує той самий смак липового з дитинства, коли в селі у діда й баби викачували мед. Вулики наші були коло хати, а мед бджоли носили з полів і степів... Дякую!
  2. CheshireCat

    Его Величество Мед

    Доброго дня! Беру мед у Mechanik два роки, я задоволений. Сторонніх запахів і присмаків я не знайшов. І планую брати й надалі. Ось фото меду, який ми купували у нього цього року, з двох різних партій:
  3. CheshireCat

    Пересил зброї " спецпочтою"

    Навіщо тоді спецзв'язок, якщо є можливість поїхати і все самому зробити і забрати зброю із собою? :) Ні, я нікуди не їздив. Я відправив дозвіл на придбання продавцю, на місці все оформили, я отримав зброю спецзв'язком і відправив гроші продавцю, все.
  4. CheshireCat

    Пересил зброї " спецпочтою"

    Це неможливо в законний спосіб, це заборонено. А це можливо.
  5. CheshireCat

    Пересил зброї " спецпочтою"

    Підписи мої, ставив їх особисто я.
  6. CheshireCat

    Пересил зброї " спецпочтою"

    Сенс є. Не кожен має змогу і бажання витрачати ресурси на поїздки на 1-2 тисячи кілометрів по Україні. Особливо, якщо зброю знаєш і повністю довіряєш продавцю.
  7. CheshireCat

    Пересил зброї " спецпочтою"

    Ні. юридична особа -> юридична особа або юридична особа -> фізична особа Особисто отримував зброю в минулому році у відділенні спецзв'язку в Рівному, продавець відправив з Одеси від юридичної особи. Вартість доставки була приблизно 100 гривень.
  8. CheshireCat

    Сроки охоты по областным УООР 2021-2022

    Загадочные числа 07.14.08.21 для Запорожской, Одесской, Тернопольской и Херсонской областей дискредитируют это как документ в принципе. Как к нему можно серьёзно относиться? ;)
  9. CheshireCat

    Beretta для стендовой стрельби их модели .

    Це ж навпаки добре. )
  10. CheshireCat

    Куплю Mossberg 590.

    До березня вже зайде нова партія Mossberg/Maverick. Буде, з чого вибрати.
  11. CheshireCat

    Король та мазило полювання

    А якщо володар титулу просто новачок? Якісь нездорові відносини.
  12. CheshireCat

    Король та мазило полювання

    Це більше схоже на ритуальні ігри, метою яких є приниження.
  13. CheshireCat

    Новый турецкий ТОП - Aselkon Inter Arms

    Ну это ж помпа M590 для военных, у меня такая была, очень надёжная и кондовая вещь. Никаких проблем с ней не было никогда. У неё цена 500 долларов в штатах, это утилитарная вещь для своих задач, на х@ю они вертели всю эту эстетику и подгонку тыльников. ) Оно работает и это главное. )
  14. CheshireCat

    Новый турецкий ТОП - Aselkon Inter Arms

    Ревность? )
  15. CheshireCat

    Новый турецкий ТОП - Aselkon Inter Arms

    Тварі.
Зверху