Нещодавний вміст від crp

  1. C

    Все по 32калібру

    У Ствол були турки в малих калібрах. 28, 410 точно були.
  2. C

    Все по 32калібру

    Власне після 12 хочу саме 28 спробувати.
  3. C

    Ata arms VENZA

    Те що чок почорнів нестрашно. Можна і відмити. А можна і не відмивати. То таке..
  4. C

    Ata arms VENZA

    я чому питав при якому настрілі.. може я малими серіями стріляв? зазвичай 25 пострілів, рідше 50 на стенді. і повторюсь жодного разу такого не було щоб чоки розкрутились. зі всіх 5ти рушниць як турецьких так і італійських.
  5. C

    Ata arms VENZA

    ну... це відомий казкар який продає чоки і постійно мусить щось розказувати щоб їх продавати )) хватило мене рівно на половину відео )) щодо "притирання"... ви вірите що від вкручування чока ви в місці його упору щось там притрете??? якби там був такий слабкий матеріал рушниці б і не...
  6. C

    Ata arms VENZA

    Оскільки на жодній з 5ти рушниць в мене такої проблеми не було відповідно це відео мені мабуть не дуже потрібне.., але гляну...
  7. C

    Ata arms VENZA

    при якому настрілі відкручуються??? Як притирати? Я на жодній рушниці такого не помічав.
  8. C

    Ata arms VENZA

    А спортивні навіски 24грами не пробували відстрілювати?
  9. C

    Ata arms VENZA

    Ви ніколи такого не чули??? Зазвичай для всіх н/а радять робити обкатку важкими навісками. Іноді навіть ящик потрібно розстріляти щоб почало стабільно перезаряджати малі навіски.
  10. C

    Ata arms VENZA

    Комфортність пострілу це як на мене важлива річ! Цікаво якщо поставити чоки сторонніх виробників чи Міклована чи вони теж будуть викручуватися...
  11. C

    Ata arms VENZA

    Чого? Механізму... )
  12. C

    Охота с 28 калибром с под легавой

    Ось оригінал відео.
  13. C

    Охота с 28 калибром с под легавой

    Постріл з 12 та 28 обидва чоки 0.5, правда не знаю яка відстань, думаю метрів +-20. Але точно не знаю, може більше, може менше...
  14. C

    Охота с 28 калибром с под легавой

    Де купуєте гільзи та комплектуючі?
  15. C

    Retay Masai Mara

    Ну якось ваші перші згадування Ретай не дуже втішні, а потім бац і купили та й компліментів купа )
Зверху