Нещодавний вміст від daw81

  1. daw81

    Звіти з риболовлі 2023/24

    Ставок, на курудз.
  2. daw81

    Полювання на голуба

    Годуються на свіже засійаному полі.
  3. daw81

    Полювання на голуба

  4. daw81

    Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

    Слава Україні! Вчора був на болоті, поправив гнізда. Чекаю квартирантів). Всім міцного здоров'я, та скорішої перемоги!
  5. daw81

    Дуплет.

    На полювані було багато дуплетів, птахи, зайці, козулі, північні олені. Було й пару цікавих. На заброшені фермі, в гущарях з під ніг підіймається лис, бйю його і чую за спиною шелест, повертаюсь а заяць як миша тікає від мене, бйю і його. Лис від зайця лежав десь 10мт+-. Полювали фазана на...
  6. daw81

    Дуплет.

    Не зовсім зрозумів питаня. Дуплет по мішені? Чи всеж таки дуплет з полюваня?
  7. daw81

    Обставка з лисом по областях

    Це в мене біля дома, попав у фото пастку.
  8. daw81

    Обставка з лисом по областях

    Лиса стало більше. Повертаючись з прогулянок по темному, завжди під світло фар попадає пару штук. На одному полі нарахував 7шт.
  9. daw81

    Звіти з риболовлі 2023/24

    Де такі дикі края)? В нас 99% ставків в оренді або належать громаді.
  10. daw81

    Продление разрешения

    Без інтернета не відкриєш посилання. На справді процедура проста: в вайбері натискаєте ...(додатково) >в правому верхньому кутку значок сканера> наводити на QR-код> відкриваєте посилання> галочку я не робот>знайти і все воно підтягує ващі дані .
  11. daw81

    Продление разрешения

    Так, копія має бути завірена натаріусом. Але це не копія дозволу а витяг з єдиного риєстру зброї. Вся фішка в QR-коді (держава в смартфоні). Все ніби для полегшеня нашаго житя але як завжди через дупу. Чому не створити одну картку на кштал (техпаспорт, права і.т.д) з QR-кодом, з всіма даними і...
  12. daw81

    Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

    Слава Україні! Цього року справжня зима. Хожу в угідя, трохи підгодовую птахів. Є вдосталь фазана, куріпки. Дуже приємно бачити сліди зайця, там де його не було вже багато років. Часто зустрічаються козулі, сліди кабанів. Угідя оживають та наповняются дичиною. Є й не приємні моменти. Дуже...
  13. daw81

    Продление разрешения

    Був, продовжив, ні чого не змінилося. Різниця лише в тому що раніше в один дозвіл було вписано чотири одиниці а тепер Маю чотири паперці.(((
  14. daw81

    Полювання на голуба

    Слава Україні! Сьогодні гуляв, слідив зайця. Аж раптом на мене налетіла стайка припутнів штук 10. Ото я здивувався мяко кажучи).
  15. daw81

    Членські внески по областях на 2023р?

    В нас на Буковині в Листопаді теж ніби мали відстрілювати хижака, але щось пішло не так(. Всі звалють друг на друга. Утмр на лісгосп ( своєчасно не подали ліміти). Лісгосп на ОВА ( не дають дозвіл). ОВА на утмр ( мов ми не проти, най проводять користувачі угідь). А лиси тим часом бігають по...
Зверху