Нещодавний вміст від EGER64

  1. E

    відкриття на копитних та пушного 2014

    На рахунок кабана, згоден. Но по козулі стріляти кулею, це злочин (але такий закон)Хто стріляв, той знає, коли попадеш в живіт, половину трофею викинеш.Тут в самий раз картеч 6-7 мм.
  2. E

    зайців-русаків (розведення)

    У нас дуже багато порадників. Але щось корисне для природи зробити нікому. Ось пан Тарас робить добру справо, вирощує і випускає в природу зайців. Я не з книжок знаю, як виростити зайця в неволі, язик не повертається уприкнути йому. Так, дорого для одного мисливця. А для чого наші обласні...
  3. E

    Открытие на пушнину

    Тернопільська область: сезонка - 300 грн.; разова - 60 грн. Відкриття 09.11.14р. Виходів - 10. Тільки питання, а на кого полювати? Бракоші через суху осінь вже майже все живе відстріляли. Особливо велику шкоду завдають ті, що охороняють кукурудзу і буряки Героя України п.Гути.
  4. E

    манок

    Новий манок на благородного оленя та спрей "запах самки" ціна 1200 грн. тел.0680298743
  5. E

    Полювання на лисицю

    Читайте матчасть!
  6. E

    Полювання на лисицю

    А білочку за що вбили?
  7. E

    Колеги -собачники Тернопільщини!!!!!!!!!

    Навіщо Вам ФСМУ! В УТМРі на посаді кінолога працює ВЕНГЕР Юрій Петрович. Всі питання за всіма проблемами вирішуйте з ним. Дореч, мисливські собаки , які стоять на обліку у ФСМУ у мисливські угіддя УТМРу допускатися НЕ БУДУТЬ!
  8. E

    Открытие на пушнину

    Тернопільська облась відкривається 17.11.13р. Виходів - 9. Сезонка - 250, разова - 50.
  9. E

    Дробь СССР

    Цей шріт зовсім не СРСРовський. Йе початок України 90-ті роки минулого століття. Радянський шріт блистів як у кота я...! Тай форма його була одинакова, рівна. Такого вже не буде, так як не буде СРСР.
  10. E

    манок

    700
  11. E

    В'язка

    Ні не можна! Собака ще не сформований.
  12. E

    Полювання на пернатих

    Звіт із запізненням. Відкривались на Гусятинщині. Такої кількості качки не памятаю ще з 80-х років минулого століття. Навідь МОЛОДІ виконали нарму, правда за допомогою драта, який знайшов 22 крижні.
  13. E

    манок

    Підніму тему . Нова ціна 800 грн. тел.0680298743
  14. E

    ПУЛЯ

    ІЖ-43 ЕМ 16 кал. 1988р.в. Стріляв кабанів, кіз і вГДР і СССР, а тепер і в Україні. Самі успішні кулі для моєї "ІЖЕВКИ" правий - БРЕННЕКЕ, лівий- ДІАБОЛО. Правда, шкода кіз, Бреннеке розриває навпіл. Споряджаю сам. Гільза папкова(СССР), капсуль жевело-Н,порох "Сокол" 1,9 картонна прокладка 2-3мм...
  15. E

    Відкриття полювання 2012-2013

    На Тернопільщині умови такі: слатити членські внески, поміняти контрольну картку і купити відстрільну картку. Вони будуть разові - ціна 10 грн. Полювання в суботу і неділю до 24 лютого включно.
Зверху