Нещодавний вміст від faw

  1. faw

    Змінні чоки для МР153, та ключ

    Тема закрита
  2. faw

    ★ Изготавливаю ремни для оружия, охотничьи и тактические, реплика "Долг М3" и брючные ремни ★

    А ось і не погоджусь з автором, з 24 лютого бігаю якраз з його 3-х точкою, і кращого ремня мені для калаша не треба, зараз другий такий же стоїть вже на AR15.
  3. faw

    Змінні чоки для МР153, та ключ

    все крім ключа в наявності
  4. faw

    Змінні чоки для МР153, та ключ

    Написав в лічку, тема актуальна, ключ проданий інше в наявності
  5. faw

    О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

    Ну і за зря на продавця наїхав, шротом так і буде на вашому короткому стволі 30 метрів осип буде відсутня можливо навіть від слова взагалі , щоб щось було схоже на осип на цих дистанціях з коротким стволом, почитай мої пости вище (але нормального осипу коротиш на 30 метрах все рівно не дасть)...
  6. faw

    О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

    Що до легших не підкажу, експериментувати треба, або поспілкуйтесь з хлопцями хто льє підкаліберні Lee вони якщо я не помиляюсь підпадають під ваші вимоги по вазі, я думаю у них знайдете відповідь на своє питання
  7. faw

    О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

    для моїх стволів зупинився на Бреннеке Країна виробник: Україна Загальна довжина з пижом: 29,5 мм Загальна довжина без пижа: 19,5 мм Вага з пижом: 33,5 г Вага без пижа: 31,5 г Найбільший діаметр: 18,75 мм використовую той же 206 S з навіскою для шроту в Lee, порохові мірки не міняю...
  8. faw

    О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

    ну так це напевно людина і мала на увазі, ось дивіться в мене при однакових навісках дробу та відстанях на циліндрі осип 5 шроту без контейнера краща ніж з контейнером, а 9 виключно з контейнером краща (гарний результат з гречкою, але це мороки при спорядженні багато). І я не впевнений що у...
  9. faw

    О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

    Золоті слова!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. faw

    О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

    206 S використовую на 32 грами шроту, кульові якщо для полювання беру фірмові але не турків і наші також не використовую, беру з кулею яка найкраще для мого ствола (вам правильно казали що кульових для полювання багато не треба тому хоч і дорого але не настільки щоб ризикувати пострілом) для...
  11. faw

    О порохах для гладкоствола,- все что знаем.

    Ну навіщо людині рекомендують при його потребі 28-32 грами порох А0 цеж навіски до 40 грам, не розумію)))) А взагалі не слухайте нікого, а зайдіть на сайт виробника, і ви зрозумієте, що не існує універсального пороху, кожна марка пороху іде під свою навіску шроту, і працює ідеально виключно з...
  12. faw

    Помповое ружье на охоте.

    Саме так))
  13. faw

    Помповое ружье на охоте.

    Можливо, бо є така рушниця МС 20 так у неї є магазини на 2, 3 та 4 патрони, хоча ще радянська розробка
  14. faw

    Помповое ружье на охоте.

    Пропоную не загострюватись на кількості патронів в магазині, я не думаю, що хтось дотримується даного правила, хоча всі наші біди від того що ніхто їх в тій чи інший мірі правил не дотримується((
  15. faw

    Помповое ружье на охоте.

    Ну тут я завжди використовую заглушку на ствол, якщо і без то контрольно витряжнув зі ствола можливий мотлох і все, да і якщо в буєраки це малі дистанції, або пульова, а це з коротким стволом вісить він та тобі вниз стволом і що туди втрапить))). Що до контролю над рушницею... то як її...
Зверху