Нещодавний вміст від Geco

  1. Geco

    Продам карабин CZ 457 22lr

    Маю такий карабін теж, дуже точний і класний, якщо взяти оптику під 22 лр взагалі круто стрілять по сітці, цей карабін стоїть своїх грошей, можна б було додати, що матчовий патронник і фотки мішеней теж, власнику вдалого продажу, хто придбає не пожалкує.
  2. Geco

    Живопис на тему полювання

    Зроблю якщо фото якісне,
  3. Geco

    Живопис на тему полювання

    Люба картина олійними фарбами 4500 грн, акварель 1000грн.
  4. Geco

    Живопис на тему полювання

    Продам картини, або напишу на замовлення, акварель, олійний живопис(маслом) тел. 0678576553.
  5. Geco

    Підскажіть будьласка чи варто брати такий іж 12

    Ну якщо воно не лежало то по 100 патронів в рік, мінімум 5000 тисяч точно є, але десь читав що його ресурс під 8000 тисяч, якщо це перша рушниція можливо потрібно глянути в бік іномарок, 500 баксів дорого, за 1500 можна взяти круту рушницю, моя думка така або докласти і купити щось толкове і не...
  6. Geco

    Підскажіть будьласка чи варто брати такий іж 12

    Ну і правильно настріл великий 300 пострілів такий відбиток не залишать, якого року вона і ціна яку просять?
  7. Geco

    Підскажіть будьласка чи варто брати такий іж 12

    Може 3000, як варіант такого відбитку від гільзи на лобі колодки не буде:) та й то я так оптимістично дописав, може він 300 настрел в.
  8. Geco

    Підскажіть будьласка чи варто брати такий іж 12

    Потрібно добре о Залежить від ціни, зовнішній вигляд, подутість ствола, можна відчути на дотик якщо вона була і виправлена, а так важкувато але досить популярний ружик з ссср, зараз багато сучасної зброї яка буде на багато краща все залежить від гаманця, а взагалі краще, щоб глянув толковий...
  9. Geco

    Патронташ закрытый кожаный 12/24

    А где плечнвой ремень ко орий крепиться в верхнее кольцо и торока в нижнее?
  10. Geco

    Куля "Стріла" 12к

    Завтра скіну фото.
  11. Geco

    Куля "Стріла" 12к

    Добрий день є в мене така куля з 10,продам або обміняю.
  12. Geco

    куплю гильзы 12к с рисунком утки

    Нові чи стріляні., для колекції.
  13. Geco

    Ножі 95х18.

    А придбати якути окремо, ціна?
  14. Geco

    Натаска лягавой.

    Если еще актуально, есть егерь с Баришевки
  15. Geco

    Настольная закрутка 12 к.

    Закрутка в продаж?
Зверху