Нещодавний вміст від gordijchuk@

  1. G

    Продам УПС від форумчанина)

    хорошо переходьмо в особисті,чи по тел
  2. G

    Продам УПС від форумчанина)

    Доброї пори дня. Шановне товариство,продам УПС від Alex888. Використовував цей прекрасний пристрій 2 сезони (порядка 2 тис заряджань),потім перейшов на MECоподібний. В комплекті (все,що на фото): 1)Власне сам прес 2)Матриця проволочна латунь для формування "шалашика" 3)Обжимна матриця для...
  3. G

    Шріт на козулю.

    Дозвольте висловлю свою думку. Картеч/напівкартеч-це давня звичка породжена бідністю розуму і самою бідністю...Місцеві колективи часто кажуть "став покрупніше,бо може вийти і коза,і кабан",короче кажучи,свідоме браконьєрство. На коротких дистанціях картечними набоями стріляти (влучити) не...
  4. G

    Спінінг St.Croix MOJO 2,07m

    Продано!
  5. G

    Спінінг St.Croix MOJO 2,07m

    Доброго дня. Продам спінінг легендарної марки St.Croix "MOJO 2,07m". Купував для себе минулого року для твічінга воблерів 110-130 мм.Твічінг,як тип риболовлі для мене зовсім не зайшов,тому розпродую комплект. Зайнятий даний інструмент був не більше 15 рибалок (все ,на що мене вистачило з...
  6. G

    Звіти з риболовлі 2021

    Поняття "коту на гостинець" пора забуватись!Є чітко визначені розміри дозволеної для вилову риби!Усі самозаспокоювання стосовно дрібної риби,то,пардон,від жадності у нас.ВІдколи прийшов (можна сказати професійно) у спінігову ловлю рибу рідко беру і розумію,що відпущений "подарунок" за рік-два...
  7. G

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    я в 15,16 році,надивившись різних відео з красивими мушками також собі прикупив...тулив їх на стволи,переконував себе,що це треба,а потім на полюванні (випадково) побив штатну мушку (вона,чи то з пластику,чи ще якийсь там матеріал) і все...знайшов себе
  8. G

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    я вже 4 роки,як відмовився від мушок на зброї,дійшов згоди зі своєю шизою,що вона (мушка) мені заважає))
  9. G

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    я теж на роботі,але є ж і обідня перерва 10 хв і я за межами Хмельницького "троплю" зайця o_O ну клініка,а де її подіти?))))
  10. G

    Заяць і його популяція в Україні .

    так а власне що потрібно робити,що той заєць був? чи все голі слова людей,яким "пощастило",чи Ви думаєте,що той лиш солонець підніме популяцію? дайте рецепт,певен більшість його задіє...а так просто "і попрацювати прийдеться ого-го"
  11. G

    Отчеты - 2020 ( + конкурс )

    Дякую.Стабільно 1 за годину ))) в 13:30 вийшов на воду,в 16:30 крайня покльовка...і сутінки
  12. G

    Отчеты - 2020 ( + конкурс )

    Вперше в житті ловив щуку з лодки в кінці грудня...але все успішно
  13. G

    Фабарм хлр

    Питання до автора. Ну купите Ви ту люшню чуток дешевше,а відчуття того,що рушниця теє...неповноцінна? Це,як з авто,ну гарне,а бите...не дуріть себе грошима торкає (наголос на О) Вас напівавтомат- є ряд прекрасних пропозицій ну а якщо ціль просто виручити кума,так просто дайте йому грошей,а собі...
  14. G

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    судячи з запитань,я поцілив в точку,то я про Ваше Его стосовно полювати тут маЯмо тільки МИ про тут - це угіддя УТМР про "з ким і про що" - це з "міськими" на рівні обласного УТМР.Тум поле для фантазії велике.
  15. G

    Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

    варіант "це тільки наше,бо ми тут виросли" тут не пройде,а от формат домовлятися цілком
Зверху