Нещодавний вміст від Iлько

  1. I

    Продаж та переоформлення зброї б/в.

    Дякую. Це досвід після створення Єдиного Реєстру?
  2. I

    Продаж та переоформлення зброї б/в.

    Підкажіть будьласка, як зараз згідно законодавства відбувається купівля/продаж б/в гладкоствольної зброї? Особливо коли покупець/продавець знаходяться в різних містах.
  3. I

    Зимние удочки до 90 годов

    Э в наявності єлектронна- вудка Окунь-1, новий, з пакуванням, паспортом, запасными шпульками ітд. Пропонуйте ціну.
  4. I

    Газета ПіР.

    Вперше чую. Як підписатись?
  5. I

    Клеймо

    В лічку скинув
  6. I

    Клеймо

    Дуже дякую. Так, виявився Гріннер, не було змоги отримати доп фото планки, де це прямо вказано. Сумнів ще пов,язаний був з класичним розтошуванням кнопки запобіжника.
  7. I

    Клеймо

    Дякую за переклад. А чіе клеймо, часом не підкажите?
  8. I

    Клеймо

    Шо це клеймо значить?
  9. I

    Чи випускалась в СРСР одноствольна рушниця з прицільною планкою?

    Тогда і MP-18 підходить
  10. I

    Тихе полювання

    Сморчкову шапинку нажаль прогавив, Але по зморшкам - встиг))
  11. I

    А що б вибрав я.....

    Власного СП не має, але не зарікаюсь, Вудкок подобається.
  12. I

    А що б вибрав я.....

    Якщо Ата входить в бюджет(тре подивитись) - то це цілком пристойний варіант нової зброї з гарантією. Во всякому випадку вона повністью відповідає запиту топік-стартера. В мене в полі зору 5 сп (звичайна сталева, Спортер, Спортинг, комбо12/20, та звичайний лайт з 66 стволами) - питань у власників...
  13. I

    А що б вибрав я.....

    А що там хоть було?))
  14. I

    А що б вибрав я.....

    Людина питає: хочу вертикалку, бюджет 50к. а йому пропонують все підряд, - Франчи в пластику, якусь люфтящую Винчи. Хтось пропонує младоіталійців - ви їх бачили? Саббатті краще Ати СП? Ви зараз серьезно? Три сестры? А нагадайте, шо в них з сервісом? Вакханалія. Головне - щоб не турок. Бо...
  15. I

    Капелюх Orvis, made in USA

    Постою другим.
Зверху