Нещодавний вміст від Igor_pol

  1. Igor_pol

    Закон про зброю

    Ну так МВС це мега годівниця... І не важно - іспити на авто, зброя, охоронна діяльність.... Коли вчитель у селі отримує 10000грн, а мєнтозавру який через вказівку МВС буде нібито наглядати за порядком у тій же школі будьте добрі, а 36000грн заплатіть......де здоровий глузд.....раніше баба маня...
  2. Igor_pol

    Закон про зброю

    Дивлячись на те, які вони викатують пропозиції, закони - керують мишебратя
  3. Igor_pol

    Закон про зброю

    Як кажуть - що вони там курять.... Дайте і мені такого..... У МВС рве кришу.... Зграя шизанутих...
  4. Igor_pol

    Продам СКС -1953р.в.

    Автор і закриває тему
  5. Igor_pol

    Смачні еноти?

    ) ну то не таке))
  6. Igor_pol

    Смачні еноти?

    :oops: капець.... Білка вона ж гарненька, красива, як можна красоту їсти? ) лебедів ви також полюєте і смажите?
  7. Igor_pol

    Смачні еноти?

    Полювати... Але ж їсти....
  8. Igor_pol

    Смачні еноти?

    Людина така тварюка що буде їсти будь що.... У мене сусід білку їв....живий на жаль....
  9. Igor_pol

    Продам СКС

    Остання активність 7 Чер 2023 - Спробуйте подзвонити
  10. Igor_pol

    Закон про зброю

    Збирати-розбирати зброю то добре... Але зброя не стріляє сама... Так ось треба вчити поводженню зі зброєю, про наслідки використання..... Якщо є здравий глузд все буде добре... Подивіться відео на ютубі - дівчина років 10-12 вправно порається з пістолетом та дробовиком на полігоні, як батько...
  11. Igor_pol

    Закон про зброю

    Не погоджуся ... У вас є зброя, у мене, і у інших... Відповідальність... Ви ж не пішли когось із сусідів стріляти....так і усі хто тут є .. проблема не в тому - готові... Неготові...а проблема в тому, що чорну зброю можна придбати і використовувати для самоствердження, злодіяння, а там як...
  12. Igor_pol

    Закон про зброю

    Не факт.... Жінка коли свариться до рук багато що може взяти....
  13. Igor_pol

    Закон про зброю

    І офіційний? Купити травмат не проблема, переробляють з шумових .. нелегальної зброї прірва....
  14. Igor_pol

    Закон про зброю

    Учайкін би його як таргана - загнав би под плІнтус МВС як і його голова геть непотрібна структура (у нинішньому вигляді, це місце з заробітку грошей, кришування і корупції)
  15. Igor_pol

    Закон про зброю

    Э, але люди мовчать)
Зверху