kostik911 остання активність

  • kostik911
    Не считаю что так. Онопработало более 100 лет и вполне еще пригодно для стрельбы как мин. до 30гр снарядами. Один из самых сложных п\а...
  • kostik911
    kostik911 відповів(ла) в темі Браунінг б-26.
    Якщо б була колись моя,я б написав
  • kostik911
    kostik911 reacted to Арго's post in the thread Браунінг б-26 with Like Like.
    Ти знаєш моє правило-поки не побачу клейм нічого не конкретизую і не коментую навіть того,що бачив колись.Час готує багато несподіванок...
  • kostik911
    kostik911 reacted to Арго's post in the thread Браунінг б-26 with Like Like.
    Костя,де ти вичитав таку чепуху???Рене Девіль рахувався одним з кращих бельгійських граверів Браунінга і тримав марку своїх підписів на...
  • kostik911
    kostik911 reacted to Varjag229's post in the thread Браунінг б-26 with Like Like.
    Ще у 2021 році у темі продажу цієї ж рушниці ТС була надана відповідь про клейма.
  • kostik911
    kostik911 відповів(ла) в темі Браунінг б-26.
    Пане Арго,Краще напиши,що ця модель виготовлялася в Бельгії,бо камрад babur нікому,напевно ,крім тебе,не повірить ;)
  • kostik911
    kostik911 відповів(ла) в темі Браунінг б-26.
    Васильович,я про ньому перший раз чую І інформацією,як такої,не володію Я ж написав,в попередньому пості,за що купив,за те й...
  • kostik911
    kostik911 відповів(ла) в темі Браунінг б-26.
    До вашого відома,Б26 ніколи в Японії не випускали,не кажіть дурниць Це чистий Бельгієць Зроблений на заводі Браунінг в місті Льєж
  • kostik911
    kostik911 відповів(ла) в темі Браунінг б-26.
    Васильович вітаю! Я моніторив напис на фото,і на одному американському ресурсі вичитав,що Рене Девіл міг ставити такий надпис Як то...
  • kostik911
    kostik911 відповів(ла) в темі Браунінг б-26.
    Так немає клейм,чи немає фото оних? Я не ТС,котрий не заходить на форум,бо вже б пофоткав І на 99.9% впевнений, це Б26/Льєж вищої...
  • kostik911
    kostik911 відповів(ла) в темі Браунінг б-26.
    Ви плутаєте з моделлю Citori,котру випускали в Японії на заводі Міроку
  • kostik911
    kostik911 reacted to mulyavchik's post in the thread Браунінг б-26 with Like Like.
    Все що треба на цих фото видно.А чим тобі друже Костя вже насолив?
  • kostik911
    kostik911 відповів(ла) в темі Браунінг б-26.
    Я маю б26,але у нього стальний,чорного кольору ресивер(МК II Chasse-мисливець)мисливська версія,зроблений в Бельгії,завод Браунінга в...
  • kostik911
    kostik911 відповів(ла) в темі Браунінг б-26.
    Заздри мовчки З мого списку ,,ігнор,,майже всі поставили тобі лайк, тепер він добавився ще одним членом
  • kostik911
    kostik911 reacted to Dima's post in the thread Допоможіть визначити with Like Like.
    J.G. ANSCHÜTZ GmbH & Co.KG . Jagd- und Sportwaffenfabrik
Зверху