Нещодавний вміст від kostik911

  1. kostik911

    Браунінг б-26

    Якщо б була колись моя,я б написав
  2. kostik911

    Браунінг б-26

    Пане Арго,Краще напиши,що ця модель виготовлялася в Бельгії,бо камрад babur нікому,напевно ,крім тебе,не повірить ;)
  3. kostik911

    Браунінг б-26

    Васильович,я про ньому перший раз чую І інформацією,як такої,не володію Я ж написав,в попередньому пості,за що купив,за те й продаю,те,що вичитав на одному американському ресурсі,те й перевів і написав,так що ,,філонство,,тут ні до чого
  4. kostik911

    Браунінг б-26

    До вашого відома,Б26 ніколи в Японії не випускали,не кажіть дурниць Це чистий Бельгієць Зроблений на заводі Браунінг в місті Льєж
  5. kostik911

    Браунінг б-26

    Васильович вітаю! Я моніторив напис на фото,і на одному американському ресурсі вичитав,що Рене Девіл міг ставити такий надпис Як то кажуть,за що купив,за те й продаю Але це не основне,основне те,що якщо гравіювання на цій рушниці зроблене майстром Девілом,то це вряд чи може бути модель...
  6. kostik911

    Браунінг б-26

    Так немає клейм,чи немає фото оних? Я не ТС,котрий не заходить на форум,бо вже б пофоткав І на 99.9% впевнений, це Б26/Льєж вищої градації A.Godimus-один з підписів,котрі ставив на рушниці своєї роботи майстер-гравер Fabric National Rene Dewil(Рене Девіл) З того,що вдалося знайти в неті про це...
  7. kostik911

    Браунінг б-26

    Ви плутаєте з моделлю Citori,котру випускали в Японії на заводі Міроку
  8. kostik911

    Браунінг б-26

    Я маю б26,але у нього стальний,чорного кольору ресивер(МК II Chasse-мисливець)мисливська версія,зроблений в Бельгії,завод Браунінга в місті Льєж Він ще так і називається Браунінг Б26/Льєж(Liege) У ТС Б26 вищої градації,можливо MK II Luxe ТС написав,що зроблена в Бельгії Почали випускати з 1972...
  9. kostik911

    Браунінг б-26

    Заздри мовчки З мого списку ,,ігнор,,майже всі поставили тобі лайк, тепер він добавився ще одним членом
  10. kostik911

    Мц 108-03

    Мах на мах https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BB%D1%96%D0%BD-marlin-55-goose-gun.99387/
  11. kostik911

    Christensen Arms Ridgeline в калібрі 6.5 Creedmoore

    Вітаю Аксесуари треба листати по розділах Зброю,посилання, скину в приватні повідомлення Якщо щось підійде,то тоді обсудимо по телефону
  12. kostik911

    FRANZ SODIA(Франц Зодіа) Ferlach класична горизонталка 12 калібру

    2140$ В перспективі хочу розпродати свій арсенал,що є в Україні Тож якщо хтось має бажання придбати ту,чи іншу модель з моєї колекції,прошу телефонуйте на номера Вайбер або Ватсап
  13. kostik911

    Марлін Marlin 55 Goose Gun

    1362$ В перспективі хочу розпродати свій арсенал,що є в Україні Тож якщо хтось має бажання придбати ту,чи іншу модель з моєї колекції,прошу телефонуйте на номера Вайбер або Ватсап
  14. kostik911

    ІЖ-27Е 1С,Експорт,2 пари стволів

    -1% В перспективі хочу розпродати свій арсенал,що є в Україні Тож якщо хтось має бажання придбати ту,чи іншу модель з моєї колекції,прошу телефонуйте на номера Вайбер або Ватсап
  15. kostik911

    Browning Auto 5 Браунінг 16/70,ствол 75 см

    2122$ В перспективі хочу розпродати свій арсенал,що є в Україні Тож якщо хтось має бажання придбати ту,чи іншу модель з моєї колекції,прошу телефонуйте на номера Вайбер або Ватсап
Зверху