Нещодавний вміст від Messerschmitt

  1. M

    Допоможіть визначи

    Так, було б добре. Написав в приватні
  2. M

    Допоможіть визначи

    Я собі шукаю щось подібне для "повісити на стіну над каміном". Якщо буде бажання продати - пишіть.
  3. M

    Куплю ИЖ 18

    Саш а краще Іж-5 . В мене є ;)
  4. M

    Відновлення рушниці ИЖ-5

    " Є час,є натхнення " © )))
  5. M

    Відновлення рушниці ИЖ-5

    Як терміново? Ствол на черзі проведення зварювальних робіт в Інституті Патона .(заварюю зовнішні раковини) Але при потребі можу попросити щоб зробили фото.
  6. M

    Куплю курковку ИЖ 5

    Тему до гори!))) В сусідній темі пан Иван_777 відписував щось про ИЖ 5 в гарному стані. Я з ним зв'язався - домовились що пан Иван_777 пошукає контакти людини яка продавала і дасть знати.
  7. M

    Возврат не вещей

    Як діти маленькі, чесне слово. Всі питання:по розміру,фасону,матеріалу і т.д і т.п. виясняйте ДО того як продавець відправить товар. Зараз є можливість швидкого та якісного обміну зображеннями. В чому питання? Хто зараз оплачуватиме доставку? Хто компенсує втрачену можливість вигоди(поки Ви не...
  8. M

    Іж 5

    наткнувся на ОЛХі. Мені не цікаво - шукаю 16-ий (з відривною цівкою) https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-ruzhe-IDJgFaI.html?sd=1#15895439fa Можна контакти? Цікавить.
  9. M

    Продам ИЖ-43

    Це у Вас,типу, для своїх "знижка"? Бо на ОЛХі просите 7.5 https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/ruzhe-izh-shtuchnoe-IDKoCt9.html
  10. M

    Воронение, оксидирование. Индивидуальная разработка гравюры любой сложности под любой предмет

    Сказати що це класс- нічого не сказати. Коли знайду "свій" ИЖ-5 - обовязково до Вас звернусь!
  11. M

    Дети на охоте

    Мій перший постріл з батьківського ТОЗ-34 відбувся у майже три роки. Досі боюсь тієї чортової гаубиці ))) але з тих пір (до недавна) не пропускав жодного полювання. Дякую батькові за те що привив любов і розуміння природи,за вечірні посиденьки після зорькі та туманні осінні ранки над озерами )))...
  12. M

    Відновлення рушниці ИЖ-5

    З міцністю сталі 50 розібрались . Дякую (дивіться попепедні повідомлення). Ви знаєте, приходили такі думки але думаю це буде зайвим. Як на мене і рідний ще послужить, потрібно лише трішки підлатати.
  13. M

    Відновлення рушниці ИЖ-5

    Є ще потужності ))) Так, все вірно. В середньому 68МПа. При дослідницькому відстрілі патронів з підвищеною навіскою пороху (7 грам) рушниці ИЖ-54 "дунуло" стволи тиском, що перевищував 2000 Бар (2040 кгс/см²) Гранична міцність на розрив листа сталі 50 (товщиною від 2 до 3.9мм) : 540-720 МПа...
  14. M

    Відновлення рушниці ИЖ-5

    Перепрошую. Тиск підкажете? А максимальне зусилля на розрив для сталі 50А? А як що до того що сталь 50А відноситься до важкозварювальних? Я не проти ,звісно ж, заварити ці раковинки, проте не певен чи є в нас підприємство на якому зможуть кваліфіковано (якісно) провести саме зварювання та...
  15. M

    Відновлення рушниці ИЖ-5

    Я Вас почув. Дякую. Шановне Товариство. Думки в голос. Що до раковин. Залив ствол парафіном за 12 см від казенного зрізу ствола. Виявилося що діаметр такий самий як і на "виході" - 16,8. Зовнішній діаметр найтоншого місця ,на якому є зовнішні раковини - 22 мм. Тобто товщина стінки в цьому місці...
Зверху