Нещодавний вміст від Mykola STARyy

  1. Mykola STARyy

    Перекурчик

    В Відні сонечко і тепло. :)
  2. Mykola STARyy

    Полювання на голуба

    У мене двір як парк, дерев повно. І всі в гніздах припутня. Кілька днів уже як перестали обсипати машини. А то як ляпне, що кавове блюдце! Що дах, що капот. Мабуть збиваються в зграї, скоро відлетять.
  3. Mykola STARyy

    Полювання на голуба

    https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%B0.22816/page-145#post-934535
  4. Mykola STARyy

    З днем народження Генадію (1gena73)

    З Днем народження, Гена! Здоров'я, миру і добра!
  5. Mykola STARyy

    Хроника борьбы с российской аннексией и оккупацией

    Так уже ... https://vgolos.info/khronika-revansha-hlava-mzs-dav-zghodu-na-formulu-shtaynmaiera/
  6. Mykola STARyy

    Открытие по перу 2019.

    Байки розказуєте. Китайські кеди по 2, 15 руб. дефіцит були , і ручки з золотим пером, і сорочки в клітинку, і термоси, їх тільки по великому блату можна було купити. А ґумаків по 5.50 валом було в кожному сільмазі.
  7. Mykola STARyy

    Рыболовные отчеты 2019

    Ооооооо!!!!!!:eek::eek::eek:
  8. Mykola STARyy

    Порох NobelSPORT

    Тільки треба враховувати рік повідомлень. Бо як я виклав недавно заводські рекомендації на А0 за 2016рік, то з одним незрілим інтелектом в темі про сільвер трапилася істерика.
  9. Mykola STARyy

    МЦ 21-12 чи НЕО 12

    В мене навпаки, практично завжди вибирав МЦ:p Після кількох операцій (-28кг ваги) вирішив придбати щось легше, взяв француженку 2 600, пушинка! І лягає гарно і бій просто супер. А на зайчика минулий сезон все одно тягав МЦ.
  10. Mykola STARyy

    Фото наших любимых легавых.

    В моїх те саме було.
  11. Mykola STARyy

    Прицільне око і ведуча рука не співпадають.

    Чисті циліндри дуже втрачають різкість. Я би лишив сотих 10-15.
  12. Mykola STARyy

    Прицільне око і ведуча рука не співпадають.

    Святослав Звір. Так.
  13. Mykola STARyy

    Прицільне око і ведуча рука не співпадають.

    Може Звір. Це прізвище. В мене нема до нього контакту. Здається є у форумчанина "Mima".
  14. Mykola STARyy

    Тихе полювання

    Викладено в цьому. Можна уточнити через " пошук за зображенням".
  15. Mykola STARyy

    Тихе полювання

    8вересня, Прикарпаття.
Зверху