Нещодавний вміст від Ragnar Bear

  1. R

    Бенелі м 1

    Відносно особистих вражень. Враження тільки позитивні, чудове поєднання ціни та якості. Мені є з чим порівнювати, донька та тружина стріляють з Benelli M2SP, я з М1. Особисто мені М1 комфортніше лягає в руки. Проблем з нею абсолютно ніяких не було (а які проблеми можуть бути?), єдине що після...
  2. R

    Бенелі м 1

    Так, M1 СТОвідсотково виробляють на заводі Benelli. Компанія відновила припинене виробництво М1, після замовлення великої партії рушниць, якимось національним парком. Для можливості здешевлення нової(старої) моделі, в циклі виробництва просто виключили фінішне зовнішне покриття стволів та...
  3. R

    Бенелі м 1

    До речі, якщо цікаво. На моїй М1 настріл за 9 місяців +/-6000 пострілів.
  4. R

    Бенелі м 1

    Доброго вечора. Місяць назад був на заводі Benelli, запізнення по виготовленню, у них йде по позиціям що в Україну навіть не возяться. Benelli M1 - повно ;)
  5. R

    Продам СКС 54 рік випуску, в обвісі

    Карабін проданий.
  6. R

    Продам ружьё "Khan matrix field DUO-SYS 12\76"

    НОВА ЦІНА 600 уе.!!!!!!!!!
  7. R

    Продам ружьё "Khan matrix field DUO-SYS 12\76"

    трохі розширив посадочний отвір в прикладі
  8. R

    Продам ружьё "Khan matrix field DUO-SYS 12\76"

    приклад від Хатсан Ескорт МПС, рідний на першому фото. Рідний дуже незручний, руків'я майже горизонтальне...
  9. R

    Продам ружьё "Khan matrix field DUO-SYS 12\76"

    605 нова ціна
  10. R

    Продам СКС 54 рік випуску, в обвісі

    продаю все в комплекті, покупець що зарезервував має дати кінцеву відповідь 16.11.2016., в разі якщо в нього буде відмова, то розгляну Вашу пропозицію.
  11. R

    Продам СКС 54 рік випуску, в обвісі

    в резерві
  12. R

    Продам ружьё "Khan matrix field DUO-SYS 12\76"

    612 = новая цена + разумный торг
  13. R

    Продам СКС 54 рік випуску, в обвісі

    Добрий ранок! Ні ствольна коробка не сверлена!!! Оптика стоїть на змінній кришці ствольной коробки, рідна в комплекті (на фото). Заглушка на різьбу є. Кучність на 100 метрів залежить від стрілка, я збирав в районі 10 см., звичайною кулею, а моя дружина взагалі вклала чотирі кулі "куля в кулю"...
Зверху