Нещодавний вміст від Respekto

1. Respekto

Дикие кролики!

Да, есть успешные примеры, разводим. Есть результат - но работу нужно провести правильно. Подготовить интересные для них места, бороться с хищником серьезно, зимой желательно подкормить, если падает популяция то желательно подпускать раз в год привитых несколько штук...
  2. Respekto

Звіти з полювання на парнокопитних 2015 -2021 (+ конкурс)

Красота. Есть коза в угодьях. Вернется кабан, и козы убавится. Много чего убавится.
  3. Respekto

Борьба с браконъерством

Ага, я хочу бачити як вони зупинять группу мінтів і відберуть у них тепловізори. Вони будуть грабувати діда, який вийшов козу чи зайця підстрелити самокрутним патроном.
  4. Respekto

Борьба с браконъерством

На мою думку під прикриттям передати "на фронт" йде нагле грабування мисливців, по суті грабьож і бандитизм. Це ще гірше ніж браконьєрство. Ясно шо то не законно і ніяких повноважень їм ніхто не видавав і ніколи не видасть. А хтось може почати відстрілюватися, ну бо уявіть собі шо тебе хочуть...
  5. Respekto

Дикий кріль як розвести в угіддях?

То підскажіть контакти пліз, купив би в нього кроля, шо б розбавити крові. Хоч в мене і є кілька ліній різних, але ж я розумію шо таке інтбридинг, так як кролями займаюся давно і успішно.
  6. Respekto

То пан Ярослав? В мене є від нього також кролі.
  7. Respekto

так. можу продати надлишки цього сезону. ми два виводки випустили, ще кілька штук маю лишніх. багато нема. збирали з крупиць стадо. було закуплено в багатьох господарствах. всі з різних областей. нажаль люди продають сміття-кроликів називаючи їх дикими. шо нам лише не продавали. і помісних з...
  8. Respekto

Продам кілька пар молоді дикого кроля. 100S пара. Писати в приват. Збирав по всій Україні в 5 господарствах. Переважна більшість всіх хто продає, продають нажаль сміття, мішані закровлені чупакабри. Я з цим стикнувся коли формував наше стадо. Бувало шо з 10 штук привезених з-за 50 км, залишав...
  9. Respekto

Дикий кролик

Продам кілька пар молоді дикого кроля. 100S пара. Писати в приват. Збирав по всій Україні в 5 господарствах. Переважна більшість всіх хто продає, продають нажаль сміття, мішані закровлені чупакабри. Я з цим стикнувся коли формував наше стадо. Бувало шо з 10 штук привезених з-за 50 км, залишав...
  10. Respekto

Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

И как их придержать? Кормлением?
  11. Respekto

Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Бачив в цьому році багато зайчика біля соняха, нажаль буде травлений як і голуб
  12. Respekto

Ищу с кем можно пойти на охоту

На хер слати прямим текстом, кожне г буде свої правила встановлювати. Ой, йду звідси бо нерви не витримують
  13. Respekto

Ищу с кем можно пойти на охоту

Брєд починається. Ще я б не пристав до якоїсь бригади чи в когось маю питати куда мені йти. Понавидумовували собі правил, самі по них і полюйте. А я все шо треба, можу прочитати в приказі.
  14. Respekto

Потрібно зробити чучало хижака

Шкурка з черпом і лабами в морозилці не вичинена. Киїів та область привезу додому матеріал для роботи.
  15. Respekto

изготовлю чучало на заказ

ще займаэтеся чучалами? в мене шкурка в морозилці, з черепом, кистями-кігтями, поштою ніяк. ви де живете?
Зверху