Нещодавний вміст від romanparaplus

  1. romanparaplus

    Ножі Кізляр

    1-й резерв
  2. romanparaplus

    Сорочки для полювання

    Так
  3. romanparaplus

    Своїми руками.

    Привіт усім форумчанам,хочу поділитись своїми виробами,це тільки хоббі, багато чого ще не досягнуто, але початок є. Почалось усе з маленького презеційного токарного верстата,який мені попав випадково,хоч я не токар але зібравши все до купи вирішив виготовити ось такі маночки, матеріал...
  4. romanparaplus

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Доброго вечора зробив проплату пиж-контейнерів , зайдіть в особисті повідомлення
  5. romanparaplus

    2манка гусь серый ибелалобый

    Проплачено
  6. romanparaplus

    2манка гусь серый ибелалобый

    Резерв,переходжу в особисті пов-ння
  7. romanparaplus

    Обжимка донца гильзы

    Ні в якому разі,я показав факт,який є,обладнання я не продаю,хоча ним рідко користуюсь. Повторюю ще раз:образити Вас чи Ваш товар я не хотів.Скажу більше,інколи , коли попадає більш роздута гільза,я використовую кільце з набору на станку Ли. Вдалого торгу.
  8. romanparaplus

    Обжимка донца гильзы

  9. romanparaplus

    Обжимка донца гильзы

  10. romanparaplus

    Обжимка донца гильзы

    Проміряйте юбку штангелем,до обтискання,дуже легко заходить кольцо,і після обтискання
  11. romanparaplus

    Обжимка донца гильзы

    Не верзіть дурниць, гільза використовується максимум 3 рази і в смітник,і при чому тут порох на глаз,,гільзу роздуває в боки а не в сторону бойка,при чому тут порох.А порох на глаз -може ви по собі судите,і хреном хрустальним по УПСу стукаєте,я вас не образив? Зніміть на відео як опресовуєте...
  12. romanparaplus

    Обжимка донца гильзы

    Якщо ви не розумієте,то я вам поясню,вузька трубка вставляється в гільзу для випресування гільзи з кольца,кілець в комплекті 3, для різних висот юбок,гільзи роздуті по різному, відповідно і кільця сідають на більш роздутих донцях тугіше,зрозуміло розписую?А зараз про хер хрустальний -для...
  13. romanparaplus

    Обжимка донца гильзы

    До чого тут член, поясніть?
  14. romanparaplus

    Обжимка донца гильзы

    Розвертав гільзу,вставляв у більшу трубку,трубку ставив на підставку,вставляв в УПС,ставив на гільзу 5 копійок і продавлював на місце,але зараз користуюсь Lee 2
  15. romanparaplus

    Обжимка донца гильзы

    Після продавлювання тонкою трубкою ,донце гільзи видавлюється назовні, стає сферичним, це не дає нормально закрити стволи.Тому необхідно донце вирівнювати ,про це чомусь ніхто не згадує
Зверху