SAB остання активність

  • SAB
    SAB відповів(ла) в темі Зв'язана картечь.
    Він би тоді просто в струні запутався б.
  • SAB
    SAB reacted to NORD_10's post in the thread Зв'язана картечь with Like Like.
    я написав про Мавік - квадрокоптер, який може бути розвідником, камікадзе або скидати гранату. про Шахед - то не завжди зенітники...
  • SAB
    SAB reacted to 1gena73's post in the thread Зв'язана картечь with Like Like.
    Не склалося в мене з цими контейнерами, ні в 12-тому, ні в 20-тому. Різні пробував,вищі, нижчі.
  • SAB
    SAB reacted to NORD_10's post in the thread Зв'язана картечь with Like Like.
    у пана Туриста є 4 калібру Урал, то він старший зінітчик на Заході України
  • SAB
    SAB reacted to rus pos's post in the thread Порох СП-З-К with Like Like.
    той мусор як ви кажете ,робили тес е відео подивіця доволі непогано стріляе ы скорость стабільна ви збережіть переписку бо прийде час ше...
  • SAB
    SAB reacted to Dusk Hunter's post in the thread Порох СП-З-К with Like Like.
    Андрій відстріляв і мої 4 патрони: Нова гільза, сх2000,пиж пластиковий на 32г (не контейнер), 1.8х34, картонна прокдадка, закрутка...
  • SAB
    SAB reacted to Hunter 79's post in the thread Порох СП-З-К with Like Like.
    І порох ,,не біда ,, і підтримка українського товаровиробника . ,,Свій до свого по своє,, !
  • SAB
    SAB reacted to Sania77's post in the thread Порох СП-З-К with Like Like.
    Отстрелял только по одному патрону весной, в такое время не постреляеш много.
  • SAB
    SAB reacted to Dusk Hunter's post in the thread Порох СП-З-К with Like Like.
    Думаю мені вистарчить...
Зверху