Нещодавний вміст від satok

  1. S

    Комбінована пара Brno ZH

    Не спішно шукаю ідеальну комбіновану пару ,також штуцерну пару на Brno Пропозиції Вайбер ,Сигнал,Телеграм 0966586989 П.С. не за всі гроші світу.
  2. S

    Remington 700 LV SF 223 rem.

    Можна фото дульного зрізу з патчем в каналі ,що б чітко було видно нарізи? А також фото дзеркала личини затвору.
  3. S

    Ніж мисливський(ручна робота,не Китай)

    Ттх довжина 126 мм товщина в обусі 4 мм Ширина 27 і звужується до кінчика. Довжина рукояті 123 мм Товщина 23 мм
  4. S

    Ніж мисливський(ручна робота,не Китай)

    Скоро відкриття. Купіть собі любимому,чи для вірного товариша,такий красивий ніж ручної роботи. Сталь леза х12мф,закалена на твердість 60 одиниць по шкалі Роквела.Спуски прямі,зведення 0.2. Рукоять ,больстер латунь і мікарта. Темлячний пін ,темляк паракорд, бусина латунь. Ножни...
  5. S

    Куплю в кредит карабін.

    Дякую Камраде за пропозицію. Та от 30-06 не дуже хочу. Вибачте
  6. S

    Куплю в кредит карабін.

    Оце вас штирит. Та пройдіть мимо , навіщо тут виписувати не розумію.
  7. S

    Куплю в кредит карабін.

    Хлопці може ви думаєте що я якась ніщєта і це буде моя перша зброя. То ні. Я маю зброю і не дешеву. Просто свої карабіни розпродав , а тепер хочеться якусь нову іграшку. От тому і створив таке оголошення,а особливо для тих хто довго(рік ,два ,а тут є таких) продає і не може продати свій хороший...
  8. S

    Куплю в кредит карабін.

    Чесно дешевого совка і не совка дуже багато я б сказав ,а от путнього 3 шт. Но не зовсім те що б я хотів.
  9. S

    Куплю в кредит карабін.

    А до чого тут це?
  10. S

    Куплю в кредит карабін.

    Бачу так як описав . Звичайно що пропозиція аферистична но "чем чорт не шутит". Карабін переписується на мене і я що місяця плачу по 100 Дол. П.С.до речі в мене є зараз дуже гарна пропозиція но там дорога зброя ,людина попросила 500 Дол задатку і ми переписуємо ,а решту виплачую на моїй умові...
  11. S

    Куплю в кредит карабін.

    Так є ,ви праві. Моя пропозиція більше стосується тих хто по рокові або й по два продає на різних ресурсах карабіни . А я вже б виплатив за той час.
  12. S

    Куплю в кредит карабін.

    Прям таки буду від ІЖа щасливий?
  13. S

    Куплю в кредит карабін.

    Він новий дешевше. Вибачте
  14. S

    Куплю в кредит карабін.

    Вітаю. Якщо Ви про Вепр, то дякую але така зброя мене не цікавить. Це як Жигулі , раз їх мав більше не хочу Вибачайте я Вас образити не мав наміру , але сссрівську мілітарі зброю переведену у мисливську ,не розглядаю взагалі. Але дуже дякую Вам за пропозицію і вдалого Вам продажу. З повагою Ігор.
  15. S

    Куплю в кредит карабін.

    Як би смішно не звучало але Читаєм уважно - Куплю нарізний карабін в ~ Кредит~ З оплатою($)100 Дол в місяць($) Розгляну варіанти в 223, 308 Дозвіл на руках. 0966586989
Зверху