Нещодавний вміст від sg1000

  1. S

    Куля "Шар" 12 калібра.

    Кулі отримав. Якість гарна.
  2. S

    Окуляри захисні rbworld

    Продам. Копія Oakley, якість відмінна. Три лінзи з полікарбонату, протиударні. Нові. Ціна 850грн.
  3. S

    Порох СП-З-К

    Нічого не плачу. Проживаю не в самому Чернігові. За містом є відкритий тир (ще з радянських часів) де тренуються і поліція і власники зброї, і терооборона.
  4. S

    Порох СП-З-К

    Колеги, поділіться у приват де придбати. Пару років користувався даним порохом після Круку. Не мисливець, стріляю в тирі. Єдине, що не подобалось - засирався ствол. Спробував ТАХО CSB2, ствол чистий, але ціна сьогодні 440грн:confused: (Чернігів), в кінці року ще був 340.
  5. S

    Гільза 12/70 Ріо одностріл

    Резерв на один ящик.
  6. S

    Продам Stoeger P350

    Доброго дня. Тема не актуальна.
  7. S

    Продам Stoeger P350

    В резерві через приват.
  8. S

    Продам Stoeger P350

    6500грн. Плюс чохол.
  9. S

    Куля Діаболо 12к

    Я споряджаю на пластиковий дробовий пиж з обрізаним стаканчиком, можу підкласти картонну прокладку під кулю. Порох (СП З-К) беру з розрахунку на 32грами заряду. Ствол циліндр, чоків не маю.
  10. S

    Куля Діаболо 12к

    Я, заради експерименту, пробував свердлити наскрізний отвір діаметром приблизно 4-5мм по центру кулі, летить ще краще.
  11. S

    Куля Діаболо 12к

    Трохи уточню - діаметр кулі по поясках - 18.6, поясок виступає на 1.5мм (х 2 = 3мм). Настріляв цією кулею не менше 800 пострілів, але ствол циліндр (51см, турецька помпа). Зі ствола вилітає повноцінна куля. На фото кулі після зустрічі з піском. На 35 м летить достатньо точно. Нещодавно стріляв...
  12. S

    Куля Діаболо 12к

    Каліберна. Діаметр 18.6мм. Висота 24мм. В наявності 50шт. Ціна 5грн/шт.
  13. S

    Продам Stoeger P350

    Продам Stoeger P350. 12 калібр. Ствол 48см. Купувався вересень 2018р. Настріл 36 од. Стан нового. В комплекті антабки і ремінь. Ціна 7500грн. Реєстрація Чернігівська. Продаж виключно під дозвіл.
  14. S

    Електромотор для дробокатки

    Відповів у приват
  15. S

    Електромотор для дробокатки

    Від пральної машинки. Модель, чесно кажучи, не знаю. Щось типу "Волжанка".
Зверху