Нещодавний вміст від StepanVad

  1. S

    ИЖ-27Е 16 кал., 1973г.в.

    Яка причина продажу?
  2. S

    Продам ТОЗ 57Т-1С и ТОЗ 57К-1С

    Окремо продаєте? В яку ціну кожен із стволів?
  3. S

    продам ружья

    Меня єтот вопрос тоже интересует?
  4. S

    ТОЗ-34Е

    Причина продажу яка? І рушниця ще не продана?
  5. S

    Hatsan Optima S12

    Куплено
  6. S

    Hatsan Optima S12

    Нещодавно запропонували рушницю Hatsan Optima S12. На форумах всі в один голос кажуть, що кращий варіант за теперішні російські дивайси. Можливо хто, щось чув про дану модель рушниці, а можливо у кого є такий девайс? Не пожалкуйте час відпишіть, буду дуже вдячний!
  7. S

    тоз 34

    Скажіть будьласка, яка причина продажу Вашої рушниці?
  8. S

    Продам тоз-34ер 12к., 2007г.в

    Який стан рушниці, можна більше фото?
  9. S

    Hatsan Optima S12

    Нещодавно запропонували рушницю Hatsan Optima S12. На форумах всі в один голос кажуть, що кращий варіант за теперішні російські дивайси. Можливо хто, щось чув про дану модель рушниці, а можливо у кого є такий девайс? Не пожалкуйте час відпишіть, буду дуже вдячний!
  10. S

    Ваша думка про ТОЗ-120

    Теж думав тоз 34 купувати, але в моєму регіоні не можу знайти, а їхати в інший кінець країни поки якось не хочеться... І дорого і якщо не сподобається ті екземпляри, що пропонують в обявах то даремно їздитиму... Тому і вирішив попитати, якщо багато хто у кого були чи є скажуть що гів...о то раще...
  11. S

    Ваша думка про ТОЗ-120

    Дякую! Можливо хтось може назвати плюси чи мінуси такої рушниці? Читав, що стволи у неї(ТОЗів) кращі ніж у ИЖів, проте мінуси в спусковому механізмі, укого які думки з цього приводу? З повагою.
  12. S

    Ваша думка про ТОЗ-120

    А у тебе в знайомих нівкого небуло такого?
  13. S

    Ваша думка про ТОЗ-120

    Я зараз закінчую оформляти дозвіл на зброю, довго шукав підходящу рушницю, як для новенького в ділі полювання, хотілося б почути вашу думку про ТОЗ-120 у кого він є? Бо саме його я збираюся купувати!
  14. S

    Куплю ТОЗ-34 або ИЖ-27

    Куплю ТОЗ-34 до 1985 року виготовлення в гарному стані без шату, сипі та люфта.
  15. S

    Куплю ТОЗ-34 або ИЖ-27

    Невже такі маленькі гроші пропоную? Готовий вислухати усі пропозиції, навіть дорожчі!
Зверху