Нещодавний вміст від Tosik

  1. T

    Наскільки шкідливо робити спуск в гвінтівці в холосту. cz455?

    Є патрони для холодної пристрілки.
  2. T

    Полювання на голуба

    Що є, то є.
  3. T

    Полювання на голуба

    Те, що шукати треба я знаю. Але скільки не шукай - більше від того його не стає. Замітив що якщо соняшники з малими шапками, то там ні одного голуба не побачиш. Мабуть він не може на нього сісти? Просто мала шапка його не втримає?
  4. T

    Полювання на голуба

    Де, якщо не секрет? У нас на Брацлавщині (Тульчинський р-н) не густо. Років з 10 назад одиниці літали. Дякую.
  5. T

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Може ту кормову базу траванули не хіло?
  6. T

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Какой банк?
  7. T

    Куплю кулі Полєва

    Які Вас цікавлять?
  8. T

    Охота на хищника "серую ворону"

    А хіба крука можна стріляти?
  9. T

    Порох NobelSPORT

    Не могли б Ви підказати під яку кулю і яку навіску пороху М92S примінити? Маю трохи цього пороху, але про нього щось дуже мало інформації. Дякую.
  10. T

    Полювання на голуба

    У нас в цему році зовсім якийсь завал з припутнем. Нема його ні на пшениці ні на соняшнику. Ні стайок ні одиночок. Що за фігня? Прикидали, що тепло і дощів не було, то мало б бути багато виводків. А зась!!! Якщо в селі десь побачиш зрідка, то на полях повний нуль. Я в шоці якщо чесно. Навіть...
  11. T

    Дробь

    Мабуть на полюванні.
  12. T

    Продам апгрейды для станка LEE Load All2, Hornady, Ponsness Warren

    Добрый день, Андрей! Корытце получил, все ОК! Реально полезная штука. Спасибо Вам большое. С уважением и наилучшими пожеланиями.
  13. T

    Продам апгрейды для станка LEE Load All2, Hornady, Ponsness Warren

    Здравствуйте! Хочу приобрести корытце для улавливания отработанных капсюлей. Андрей, скажите, пожалуйста, "реки" для оплаты у Вас прежние? Спасибо. С уважением.
  14. T

    Пиж-амортизатор (напівконтейнер) не вистачає висоти.

    Підсипаю пробкову крошку і все ОК!
  15. T

    Кожаная амуниция,(чехлы...) наборы для чистки (ZA-KO)

    Отримав підвіс, що на фото зверху. Підійшов під мою рушницю тютілька в тютільку. Все працює як на відео. Олександре, дуже Вам вдячний, що не відмовили і зробили такий підвіс на замовлення. Дай Вам Бог здоров"я. З Медовим Спасом Вас!. З повагою і найкращими побажаннями.
Зверху