Нещодавний вміст від V Ts

  1. V

    Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

    Рушниця продана, всім дякую за увагу. Вдалих продажів і покупок!
  2. V

    Куплю стару дешеву турецьку помпу (не Ердогана, рушницю). Київ і область.

    Потрібна дууууже бюджетна помпа 12-го калібру. Ну, через дозвільну, всьо, як книжка пише). Бажаючим позбутися прохання писати сюди або дзвонити сюди: 067 235 нуль дев"ять двадцять вісім.
  3. V

    Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

    Ну, якщо Імпалу не вдасться продати, то я того горобця нею "пришию"). Прошу пардона за створені мною незручності).
  4. V

    Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

    Шановний Dune! У вкладенні скріншот, а на ньому рижим олівцем відмічено кому і коли я дав номер телефону і просив дати свій). Це перша частина Вашого повідомлення. Другу частину про "+кілька тисяч" я досить зрозуміло пояснив в апдейті оголошення в четвер о 23:33. Ну, так мені повезло, що знайшов...
  5. V

    Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

    А вище ж написано). Один передумав, інший телефон не дає і мені не дзвонить. Так і живемо)
  6. V

    Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

    Увага, зміни в темі! У зв"язку зі змінами обставин і не зовсім коректною поведінкою деяких форумчан вношу зміни в оголошення. Отож, продам НОВУ, нестріляну, нечищену і немазану Impala Plus Marine Slug, інерційний півавтомат 12-го калібру. Патронник 76 м, довжина ствола 61 см, загальна довжина...
  7. V

    Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

    Прошу пробачення, але вже маю тут на сайті потенційного нового власника, чекаємо інформацію до завтра. Я Вас повідомлю в будь-якому випадку.
  8. V

    Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

    Нова, жодного разу не стріляла. Виготовлена в 2018-му, куплена в "Ствол" в 2019-му. Стоїть і чекає нового власника. Старому власнику гроші треба))
  9. V

    Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

    Київська область, ціна 20.
  10. V

    Продам нову Impala Plus Marine Slug кал.12

    Нова інерційна рушниця, кал. 12/76, ствол 61 см без звуження і різьби. Вага 3 кг, магазин 4+1. В комплекті футляр, сейф 140 см. Київська область. 20 тис.
Зверху