Нещодавний вміст від Vova89

  1. V

    Продам дріб або обміняю на свинець.

    Доброго дня, свинець (кабельний) міняєте на дріб? Дякую.
  2. V

    Термокофта Under Armour

    Резерв
  3. V

    Кофта BROWNING

    ок
  4. V

    Кофта BROWNING

    Буду другим в резерві
  5. V

    Портмоне (Документы Охотника), бумажник (Документы Водителя), обложка (Разрешение)

    Портмоне Мисливця отримав, все клас в живу ще краще ніж на фото. Дякую.
  6. V

    Портмоне (Документы Охотника), бумажник (Документы Водителя), обложка (Разрешение)

    Доброго дня. Резерв на Портмоне (Документы Охотника) Standart коричневий 2 шт., Бумажник (Документы Водителя) чорний 1 шт. Дякую.
  7. V

    Гильза однострел Rio, Eley - синие (ящик) 200 грн

    Дякую.Все отримав все супер.
  8. V

    Гильза однострел Rio, Eley - синие (ящик) 200 грн

    Резерв 1 ящик.Дякую.
  9. V

    Ata arms VENZA

    Віктор судити про Шершень на мою думку краще після полювання коло впольованого трофею)
  10. V

    Ata arms VENZA

    На пристрільці використовував ТАХО Шершень (підкаліберна) 0,5 дульне звуження ,а на полювання ні.
  11. V

    Ata arms VENZA

    Я першочергово оруєнтувався на Ata Arms NEO 12 позвонив в магазин уточнив наявність домовився щоб відложили на наступний день о 9:00 був під магазином ,після відкритті виявилось що продана )) але після огляду наявних одиниць в магазині зупинився на вензі )) P.S. Мючи вагу 105 ріст 185 із...
  12. V

    Ata arms VENZA

    Згоден з вами, пи відповідних габаритає з 76см стволом немає дискомфорту. Був один раз на польвання по ліцензії на копитних, в лісі продератись через кущі некомфортно).
  13. V

    Ata arms VENZA

    Так я і користуюсь формулою заряджання н/а 2+1
  14. V

    Ata arms VENZA

    Доброго дня. На питання по особливостях користукання нового нескажу нічого. З плюсів: 1. Старий добрий газоотвод переварює і магазинні і самокрути різних навісок. 2.Кучність хороша,використовую дульне звуження 0,5 на дальні постріли і на ближні різні набої(користуюсь самокрутом все норм)...
Зверху