Нещодавний вміст від zavgosp75

  1. zavgosp75

    Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

    Доброго ранку, прайс і мені на вайбер 0969971438
  2. zavgosp75

    Порох NobelSPORT

    На "повільні" порохи краще слабші капсулі.
  3. zavgosp75

    Порох NobelSPORT

    Зелений капсуль, 1,82 C7L, обтюратор рівне, піностирольний пиж, прокладка порохова 16кал., 7,2 36гр (непам'ятаю скільки рядів по 4шт), хрустик, закрутка. Звуження у мене 17,4 вже навіки, не міняється, постійно відходили то кулібіни мені таке зафіксували. У мене С7л найкраще працює на м'яких...
  4. zavgosp75

    Порох NobelSPORT

    Згоден що не ювелір, але у других брав то від заявлених 8 розброс від 7,7 до 8,2 , і на плоскогубцях також програє ....
  5. zavgosp75

    Порох NobelSPORT

    Я споряджаю 206v, капсуль зелений, 1, 47 порох, обтюратор, пиж пінопласт, прокладка порохова 16 к., картечин 9 шт ( тільки щоб реально була 8мм, а не +- хз скільки) без контейнера в мене набагато краще прилітає, закриваю зіркою. Під своє звуження підбирайте чи потрібен контейнер чи ні, в мене...
  6. zavgosp75

    Порох NobelSPORT

    Хто небудь в такій тарі брав порох ? Банка як з масла до безопили, навіть з мітками ....
  7. zavgosp75

    Порох NobelSPORT

    На "Райберті" останній раз бачив його, давненько правда, там напевно на роки вперед резерви. Теж колись брав в нього, реально дуже тверда ....
  8. zavgosp75

    Порох NobelSPORT

    Тільки обов'язково вказати якого виробника потрібні П/К. Особисто мені Рівненські на 28 гр. не те, хоча на 32 найкраще летить. 28гр. Одеські саме те що треба, 1,45/28 на одесі дістаю голубів хз звідки (сидячих на ЛЕП).
  9. zavgosp75

    Все для спорядження мисливських набоїв 12. 16, 20 кал., та інше.

    Тоді і мені свіженький дайте на stepanysh75@gmail.com
  10. zavgosp75

    Парка армії Британії МТР 190/104

    парка в кольорі мтр, б/у на 5+, стан ідеальний, вся фурнітура на відмінно. Реальні заміри: плечі 55, п.о. грудей 60, рукав від плечового шва 70, від капюшона 90. Ціна 550 грн.
  11. zavgosp75

    Немецкая парка

    Ріст 187, в грудях 120, великий розмах крил))) можете щось запропонувати ?
  12. zavgosp75

    Target 15-87 Classic 12/76

    Я колись подзвонив в "Ствол" і вислали, дорогувато правда, а потім з металошукачем знайшов рідного ....
  13. zavgosp75

    Дробь самолей.

    Відповів в особисті ...
  14. zavgosp75

    Дробь самолей.

    Кілограма вистачить, я не заготівельник ))) два роки тому брав, сподобалось як летить ....
  15. zavgosp75

    Дробь самолей.

    А взагалі 7,2мм колись буде ?
Зверху