Порох NobelSPORT

Копатыч

Зброяр

Копатыч

Зброяр
Я лично предпочитаю Чедитте и БиПи, как на фото выше.
Я связывался с Андреем, они на 34 грамма .....:(:(:( ( те, что на фото ), а мне на 32 ......
подождем ......
карантин, рано или поздно ...... отменят ..... привезут :):):):)
 
Правильно.
Я их использую на 32-33 грамма.
Тут два варианта.
Либо на дно стаканчика ложу картон 20 калибра, либо молотую пробку.
Пробку беру для крупной дроби.
Очень хорошо эти контейнеры идут для подкалиберной пули
Лиман.
И закрывается звезда отлично!
 

huntumy

Зброяр

Вкладення

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Написав у темі про порох "Тахо".
Пишу і тут . Прошу вашої допомоги без "понтівсссс". Потрібен порох для полювання літо-осінь-зима . Рушниці більше ста років .в гарному стані.вага 2,7 кг..калібр 16 на 65...ствол біля 71 см. Звуження циліндр правий . лівий приблизно 0,25...
Приміняв старий порох Крук..Сокол.Тахо в (мет.банках)...
З часом виникне потреба в новій марці пороху. Так як полюю з рушницями старих зразків.з мінімальними наважками пороху та шроту.
Маєте бажання підскажіть. А ні то не тратьте часу для (тролінгу).
Дякую за розуміння !
Возьмите А0 в кульочке наразвес :D и будет счастие :)
 

Jawist

Новачок
Добрий день мисливці, дайте будь-ласка пораду з свого досвіду , скількі пороху аО потрібно сипати на 32 та 36 грамм дробі на 12 калібр Тоз 34? дякую
 

миклован

Снайпер
Добрий день мисливці, дайте будь-ласка пораду з свого досвіду , скількі пороху аО потрібно сипати на 32 та 36 грамм дробі на 12 калібр Тоз 34? дякую
Возьмите лучше С7 на 32 гр. и С7L на 36 гр . Тозик лучше с АО не знакомить.
 
Добрий день мисливці, дайте будь-ласка пораду з свого досвіду , скількі пороху аО потрібно сипати на 32 та 36 грамм дробі на 12 калібр Тоз 34? дякую
Вітаю.
Згоден з паном Миклован. Відносно пороху Ао на ТОЗ 34.
Але, якщо Вам це принципово - то є чудовий рецепт на 32 грами.
Капсуль 688, 1,75 грами Ао, 32 грами шроту.
Зірка, докатка.
Відносно пижа.
Можна використати контейнер під 32 грами.
Але я особисто використовую пробку.
Тому - обтюратор Рівне. Стовпчик коркових пижів. Універсальний стаканчик Рівне для шроту.
Зірка. Докатка.
Також чудово працює комбінація пробка та войлок.
Такі набої я використовую рідко - лише взимку.
Так що мій ТОЗ 34 нечасто знайомиться з порохом Ао )))



Чудове фото - нажаль, не моє.
Також відносно набоїв у 36 грамів.
Якщо ви збираєтесь їх використовувати з ТОЗ 34 - то краще не треба!
І для вас це краще, і для рушниці!
Успіхів.
 

Vov-1

Зброяр
Добрий день мисливці, дайте будь-ласка пораду з свого досвіду , скількі пороху аО потрібно сипати на 32 та 36 грамм дробі на 12 калібр Тоз 34? дякую
1,75*688*32. 1,85*686*34. 1,9*686*36...
 

Jawist

Новачок
спасибі товариші, тоді все таки залишуся на поросі Тахо, один хотів продати нобель аО за символічну ціну, спасибі, чув про формулу що рекомендований заряд пороху ділимо на стандартну навіску дробі і множимо на яку на потрібно , виглядає так (1.77:40)*32=1.416 , хтось користувався такою формулою ?
 

Vov-1

Зброяр
спасибі товариші, тоді все таки залишуся на поросі Тахо, один хотів продати нобель аО за символічну ціну, спасибі, чув про формулу що рекомендований заряд пороху ділимо на стандартну навіску дробі і множимо на яку на потрібно , виглядає так (1.77:40)*32=1.416 , хтось користувався такою формулою ?
З Ао ,це не працюватиме.Імхо.
 

huntumy

Зброяр
Добрий день мисливці, дайте будь-ласка пораду з свого досвіду , скількі пороху аО потрібно сипати на 32 та 36 грамм дробі на 12 калібр Тоз 34? дякую
Тоз-34 це тільки 32гр і не більше. Вам потрібен С7 або А1.
 
Зверху