Продам Меркель 201

Статус
Закрита.

китай

Слідопит
Перепрошую , але по цих фото що Ви дали , можна зробити висновок про зброю дещо поверхнево , а хочеться більш детально все бачити , не хочу допускати думки , що це зроблено зувмисне , як що Ваша ласка , виложіть більш інформативні фото , дякую.
 

lektor

Мисливець
Нащо Ви його крутили?
Рушницю ніхто некруиив, куплена в Австрії чотири місяці тому.
Нащо Ви його крутили?
я не те що його некрутив, я з нього навіть нестріляв! рушниця куплена чотири місяці назад в Австрії. Чому нижні гвинти в такому положенні я незнаю, але вони некручені.
 

lektor

Мисливець
Перепрошую , але по цих фото що Ви дали , можна зробити висновок про зброю дещо поверхнево , а хочеться більш детально все бачити , не хочу допускати думки , що це зроблено зувмисне , як що Ваша ласка , виложіть більш інформативні фото , дякую.
Перепрошую , але по цих фото що Ви дали , можна зробити висновок про зброю дещо поверхнево , а хочеться більш детально все бачити , не хочу допускати думки , що це зроблено зувмисне , як що Ваша ласка , виложіть більш інформативні фото , дякую.
Зувмисне ,як Ви кажете , для чого? щось сховати? Я рушницю виставив на продаж а не похвалитись, і той хто буде купляти рушницю за таку ціну, я думаю буде дивитись
її в натурі а не по фото. Так ,що ніяких таємниць. фото зроблю краще.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

китай

Слідопит
Я написав , що не хочу припускати думки , що Ви щось приховуєте виложивши не якісні фото , Ви особисто дивлячись на ці забраження , можете щось роздивитись ?
Я згідний з Вами , щоб купити , потрібно дивитись в живу , але щоб їхати і дивитись в живу , потрібно мати уяву , чи варто їхати і дивитись .
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

штурман

Мисливець
Здесь просто менялась боевая пружина.Меркеля очень не любят холостых спусков.Чуток не дотянули винтик и все. Ружье просто сказка. У сына похожее. Цену не обсуждаю. Удачи в продаже. Тот ,кто купит - не пожалеет.
 
Статус
Закрита.
Зверху