Сверловка ствола и бой ружья

Отличается ли бой у ружей за 15 тыс. грн. и за 70 тыс. грн.

  • Да. Отличается. Чем дороже ружьё, тем у него лучше ( кучнее, резче, более дальний и т.д. ) бой.

  • Нет. Цена ружья не оказывает существенного влияния на бой ружья. Он будет примерно одинаков.


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Единственное ружье, которое ни разу не посещала мысль продать - именно с конической сверловкой. Если и "пойду дальше" - это останется в семье. Брат давно глаз на него положил, да и наследник все чаще вместо тира на стенд ездит. Как реальный владелец свидетельствую: коническая сверловка существенно улучшает равномерность осыпи на фоне очень лояльной отдачи с навесками 32 и скоростью хорошо за 400.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Фандорін а підкажіть будьласка на яких рушницях коніческая сверловка. Совецких є вона і на яких моделях.
Вы совершенно зря манкируете знаками препинания...
Я не эксперт и даже не знаток. Я просто пользователь... Речь вел за эту - у меня на 710-х стволах.
http://www.nobninsk.ru/news/obzor-oruzhija/bettinsoli-delta-gallius.html
 

ДСП&ДВП

Новачок
Це хто написав? Тобто звідки такі дані?
Один з експертів по гладкоствольній зброї, який співпрацював з журналом "Охота и охотничье хозяйство". Скоріш за все Ізмєтінський (але можливо і Шишкін, або Блюм). На жаль не маю зараз "під рукою" той номер журналу, щоб процитувати в оригіналі.
 

tyrist 1945

Тигр
Один з експертів по гладкоствольній зброї, який співпрацював з журналом "Охота и охотничье хозяйство". Скоріш за все Ізмєтінський (але можливо і Шишкін, або Блюм). На жаль не маю зараз "під рукою" той номер журналу, щоб процитувати в оригіналі.
Я чомусь так і подумав.. Таку фігню міг написати лиш експерт з журналу. Я це пишу не просто так. Є буржуйські "патрони холодної пристрілки", так от центри ( точка пересікання) променів в совдепі в районі 30- 40 м. В рушницях майстрових 33- 37м.
 

kef

Зброяр
Я чомусь так і подумав.. Таку фігню міг написати лиш експерт з журналу. Я це пишу не просто так. Є буржуйські "патрони холодної пристрілки", так от центри ( точка пересікання) променів в совдепі в районі 30- 40 м. В рушницях майстрових 33- 37м.
Тобто самі трубки зведені пайкою так ,що віддаль до цілі в цих межах де вони пересікаються(30-40 м.)?
 

Баба Яга

Мисливець
извините.... я уже комуто писал в форуме, что я проверяю пайку стволов на дистанции 15 метров... заряжаю два одинаковиж патрона мелкой дробью в контенере... и стреляю по бумаге в одну точку... при зарядке патрона контейнер не розриваю.... у меня на фабарме два вистрела лягли в одну точку... було дирка в дирку... до цього був иж 39... на 15 метрах один вище другого на 3 см... можете сами проверить... будут разочарования... сразу будет видно качество сверловки и пайки.. просверлить правильно свол на производстве штука непроста... сверла надо часто менять а ето дорого...
 

ДСП&ДВП

Новачок
Я чомусь так і подумав.. Таку фігню міг написати лиш експерт з журналу.
Мабуть що так. Взяв здуру техдокументацію і технологічні карти збройових заводів Тули ті Іжевська, щось від себе додумав та й став таким собі "експертом". Ще й книжки пописував на дозвіллі... Ні, не так. Всі разом- Ізмєтінський, Шишкін та Блюм писали цю фігню. А Блюм ще в цей час на коліні молотком та зубилом патрончики клепав.
 

Серж Іванович

Мисливець
Так народ внас думає навпаки що сверловка це просто фігня дирку просверлив і вкрутку чок вкрутив і гуд.
 

tyrist 1945

Тигр
Мабуть що так. Взяв здуру техдокументацію і технологічні карти збройових заводів Тули ті Іжевська, щось від себе додумав та й став таким собі "експертом". Ще й книжки пописував на дозвіллі... Ні, не так. Всі разом- Ізмєтінський, Шишкін та Блюм писали цю фігню. А Блюм ще в цей час на коліні молотком та зубилом патрончики клепав.
Я нічого не доказую. Не люблю. Я просто знаю. І впевнено пишу тільки тоді, коли сам спробував і переконався.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Мабуть що так. Взяв здуру техдокументацію і технологічні карти збройових заводів Тули ті Іжевська, щось від себе додумав та й став таким собі "експертом". Ще й книжки пописував на дозвіллі... Ні, не так. Всі разом- Ізмєтінський, Шишкін та Блюм писали цю фігню. А Блюм ще в цей час на коліні молотком та зубилом патрончики клепав.
Вы и в подметки не годитесь перечисленным авторам. Окститесь.
П.С. Много "умных" книг написали? Ознакомьте публику форума с некоторыми из них!
Или- ум короток?!
Или его хватает, чтобы лишь пасквили шкрябать на уважаемых оружиеведов?
П.С.С. Хотя для 19 лет: откуда тому уму взяться??!!! Учитесь, чтобы иметь право на голос.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Таку фігню міг написати лиш експерт з журналу
Вы уверены, что такое, вообще, писали?
Имею достойную охотничью библиотеку. При необходимости, готов предоставить имеющийся в наличии журнал или альманах.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
ні. Я не читав такого. Але ж раз людина стверджує, значить читала. Хіба може неправильно зрозуміла.
Не встречал такого утверждения от указанных авторов. Хотя, лично, имел честь вести переписку, с некоторыми из них, еще со времен СССР.
 
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
Не встречал такого утверждения от указанных авторов. Хотя лично имел честь вести переписку, с некоторыми их них, еще во времена СССР.
Взагалі подібного не чув і не читав, якщо таке і буває,
то мабуть це браковане зведення стволів, так би мовити
як кажуть 'рушниця хрестить', ну це ИМХО, бо ніяких
подібних експериментів не проводив.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Взагалі подібного не чув і не читав, якщо таке і буває,
то мабуть це браковане зведення стволів, так би мовити
як кажуть 'рушниця хрестить', ну це ИМХО, бо ніяких
подібних експериментів не проводив.
Дождемся ссылки ДСП&ДВП на авторитетный источник.
Хотя, уверен, не дождемся. Треп.
 
Зверху