Оцініть будь ласка МЦ 108-03

Статус
Закрита.

A_N_D_R_E_Y 13

Мисливець
По просьбе знакомого выставляю ружье на оценку. Ружье МЦ 108-03. Дерево родное, тыльник новодел, есть коцка на цевье и на ложе. Стволы 750 мм, сужение нижнего 1.00, верхнего 1.25. За патроником сыпь, в нижнем 1 см в верхнем до цевья (пролежало год без чистки). Год выпуска 1985.
Шата нет. Ружье зарегистрировано.
DSCN4012.JPG
DSCN4013.JPG
DSCN4014.JPG
DSCN4015.JPG
DSCN4016.JPG
DSCN4017.JPG
DSCN4018.JPG
DSCN4019.JPG
DSCN4020.JPG
DSCN4021.JPG
DSCN4023.JPG
DSCN4024.JPG
DSCN4026.JPG
DSCN4027.JPG
DSCN4030.JPG
DSCN4032.JPG
DSCN4033.JPG
DSCN4035.JPG
DSCN4038.JPG
DSCN4039.JPG
DSCN4040.JPG
DSCN4041.JPG
DSCN4042.JPG
DSCN4043.JPG
DSCN4044.JPG
DSCN4045.JPG
DSCN4046.JPG
DSCN4047.JPG
DSCN4048.JPG
DSCN4049.JPG
 

Schmied

Слідопит
Сыпь это не хорошо.От 1300 до 2000 у.е.( зависит от потребителя)ИМХО.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Рушниця явно постріляла на стенді!!И то немало.А видно це по зрізу стволів,а чому,придивіться до фото самі і згадайте як тримають і на чому тримають зброю стендовики перед заступленням на стрілецькі місця.



А власне так,









 
Останнє редагування:

Stanislav Fursa

Снайпер
За патроником сыпь, в нижнем 1 см, в верхнем до цевья (пролежало год без чистки)
Чимало сипу. З такими стволами думаю її ціна 30 000 - 35 000 грн. Більше б і не дав, і немає сенсу. Більше - це вже на цінителя.ИМХО.
А от рік випуску, хороший.
 

A_N_D_R_E_Y 13

Мисливець
Дякую всіх хто відгукнувся, рушниця зі слів господаря завезена з рашки, (легально) немає паспорта, десь загубився. Він не спортсмен, а простий мисливець так сказати поціновувач прекрасного. Стріляв з неї декілька разів. В руках рушниця збита, жодного натяку на шат ні ців я ні блоку стволів. Дерево гарне не затерте, але є коцки, які я показав. Він добре знає скільки вона йому вийшла. Але "ена" кількість рушниць, купувалася за ради однієї з чотирьох. Продає "неспешно".
З комп'ютером та сучасними гаджетами не друже. Чому я і запропонував йому викласти на форумі З цього я ні чого не маю.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На мою думку вороніння було б затерте, але ні теперішній господар ні тім паче я цоьго не знає.
Вороніння на зброї,такого класу, супер.Воно власне і розраховане на таку експлуатацію. Ця зброя вічна і настріл,в розумних кордонах, особливо не впливає на її ТТХ і ціну.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Якщо б гарно почистити гарним майстром та сучасними технологіями, може ніхто б і не помітив. Але я не фахівець в цій галузі.
Якщо Ви маєте на увазі про "шустовку", то краще цього не роботи і не потрібно навіть.
А продавати вже як є, і дуже було б добре, як би ця рушниця попала до правильного майбутнього власника, який її буде любити, обережно поводититись і саме головне вчасно чистити і змащувати, і тоді - сипок "рости" не буде. А рушниці хватить на довгі роки!
 

gaudi

Слідопит
Якщо б гарно почистити гарним майстром та сучасними технологіями, може ніхто б і не помітив. Але я не фахівець в цій галузі.
як гарно почистити.щоб сипок був не помітний то рушниця зразу втратить у вартості в рази.там е розмір свердловки.
 

A_N_D_R_E_Y 13

Мисливець
Якщо Ви маєте на увазі про "шустовку
як гарно почистити.щоб сипок був не помітний то рушниця зразу втратить у вартості в рази.там е розмір свердловки
Про це мова не йшла. Він її злегка почухав йоршиком та змастив.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Якщо Ви маєте на увазі про "шустовку", то краще цього не роботи і не потрібно навіть.
А продавати вже як є, і дуже було б добре, як би ця рушниця попала до правильного майбутнього власника, який її буде любити, обережно поводититись і саме головне вчасно чистити і змащувати, і тоді - сипок "рости" не буде. А рушниці хватить на довгі роки!
Сыпь в хромированный стволах не остановить. Нужно снять хром и полернуть стволы.
 

A_N_D_R_E_Y 13

Мисливець
Так як власник рушниць не володіє сучасними гаджетами, а я не хочу бути посередником, даю його номер телефону +380678379770 Руслан.
 
Статус
Закрита.
Зверху