Продам ТОЗ-34 ЕР

Статус
Закрита.

bobhunter

Мисливець
Продам ТОЗ-34 ЕР (Улучшенное) 1972 року випуску! Безфлажкове! 12 калібр, патронник 70мм, довжина стволів 720 мм, планка вентильована, звуження по паспорту чок та напівчок, але насправді чок (0,9) та усилений чок (1,1)! Бій різкий та кучний! Стволи джеркало без сипі та раковин. Колодка без прогарів! Шат відсутній! Мушка замінена та встановлена оптоволоконна EasyHit! Дерево також замінене на горіх високого класу, рідне дерево також було горіхове, але не лежало мені, в зв`язку з чим я його і замінив. Механізм не розбирався та некрутився все в оригіналі. Ежектор працює безвідказно! Настріл не великий! На колодці знизу видно що два болти крутились в звязку з тим що дерево мінялось. Ціна 750 у.е. Продаж згідно дозвільної системи! Територіально м. Чернігів! Тел. 063 332 05 89
 

Вкладення

ДСП&ДВП

Новачок
Рушничка суперова. Але от паспорт:rolleyes:. Це ж які мали бути набої (дріб №5), щоб кучність була 54%. І це враховуючи, що рушниця не рядова. Або вся справа в "стрелку", або в "контролері":p:p. Або ж це -проста формальність навіть у ті часи:D
 

Varjag229

Слідопит
На рахунок % кучності по паспорту у ТОЗ-34. Маю рядову 1971 р.в. У паспорті кучність 55 / 64 %. Реально все як у всіх зі звуженнями 0,8 - 1,05 мм.
Т.С. Яка вага рушниці з новим деревом ?
 

bobhunter

Мисливець
Доброго дня! Читайте уважно описання там все конкретно описано!!!
 

Arsenfresh

Мисливець
Доброго дня! Читайте уважно описання там все конкретно описано!!!
Спорити не буду, "Улучшеное" це рядове виконання, яке має в собі хромовану колодку. Але на бойових характеристиках це не позначається ніяк, 34-ті всі стріляють гарно, я особисто відстрілював багато 34-тих по мішенях, і ні одного не бачив кривого, я маю 34-го штучника. Ваша рушниця в хорошому стані, і скоро знайде свого нового господаря, вибачте за флуд! Удачного продажу!
 

myxa603

Мисливець
Написав у приват запитанння ! Яка вага з цим деревом -власник не відповідає
 

bobhunter

Мисливець
Доброго дня! За вагу не знаю поки що. Зважу одразу повідомлю!
 

bobhunter

Мисливець
Скільки не пішло, це моя особиста справа! Якщо щось конкретно то пишіть, а якщо, аби що, то не флудіть у темі!
 
Статус
Закрита.
Зверху