СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
С наступающим праздником Вас Парни!!! Удачных выстрелов и запоминающихся охот в новом сезоне!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Всіх мисливців України, в том числі нашого форуму,вітаю з відкриттям полювання!!!Всім доброго настрою,влучних пострілів і залікових результатів.Нехай полювання принесуть вам масу позитивних емоцій,а наш оновлений форум збагатиться на прекрасні звіти з цих полювань!Зі святом вас друзі!!
 
Останнє редагування:

roz_koms

Слідопит
Выехали сегодня с Отцом на утрянку, лёт был достаточно неплохой, но не продолжительный, добыли на двоих 8 лысух, наконец-то удалось наманить на нас пятёрку крыжней, но на открытое они так и не завернули, стрелять не стали...если бы кого и выбили в том камыше днём с огнём не сыскали бы. Фото сделать не получилось, мой телефон издох:confused: Стрелял кстати сегодня непривычными для себя порохами, 206S 1,65/32г- вроде как и неплох, а вот Тахо(тоже досталась банка в подарок) вообще не понравился, 1,87/32г ну ОЧЕНЬ сильно брыкался, но при этом всё ронял...
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Відкрився і я, добув двох крижнів (другого вже не фотографував).
Бачив багато голубів, але всі летіли стороною, на невеличкому озері підняв десь біля 50 штук крижнів, я аж офігів! З першого пострілу добув, з другого промазав. На фото голову заховав, так-як її зовсім відбило, тільки нижній клюв був..:rolleyes:
Потім десь біля 12-15 шт., налетіли чирята, але над водою, тому не стріляв, бо не дістану.
Набої - 206V, 688 - 1.45/28 СкитПистон, дріб #7 - 3.5% сюрми.
А дорогою додому, збив сороку..:D
IMG_001.jpg

IMG_002.jpg

IMG_003.jpg
 

VS1975

Снайпер
Відкрився і я, добув двох крижнів (другого вже не фотографував).
Бачив багато голубів, але всі летіли стороною, на невеличкому озері підняв десь біля 50 штук крижнів, я аж офігів! З першого пострілу добув, з другого промазав. На фото голову заховав, так-як її зовсім відбило, тільки нижній клюв був..:rolleyes:
Потім десь біля 12-15 шт., налетіли чирята, але над водою, тому не стріляв, бо не дістану.
Набої - 206V, 688 - 1.45/28 СкитПистон, дріб #7 - 3.5% сюрми.
А дорогою додому, збив сороку..:D
Переглянути вкладення 588138
Переглянути вкладення 588139
Переглянути вкладення 588140
Слава, з полем ! Пора вже собачку заводити. Ти побачиш як зміниться твоє полювання.
 

roz_koms

Слідопит
Сегодняшняя утрянка, лёта практически не было, почти всё что налетало реализовал, одну лыску конечно так позорно промазал:D так конечно нужно уметь:). Ну и минус ещё одна серая ворона, стрелял далеко, 7-ой, упала не сразу, бензин метров через 200 закончился.
54872763-2492-4746-80C4-B6472BBFFAA9.jpeg

F8FF529A-CA25-4BB3-A192-6B1AE7F08989.jpeg
 
Статус
Закрита.
Зверху