порох Крук

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вы того, на святое не посягайте... Я его что, зря 24 банки вкупил?
 

Varjag229

Слідопит
Перед відкриттям запропонував подарувати куму останню банку "Сільвер-Б", як аналог "Сокола" з СРСР, а у нього губа не дура, каже: "Ні, дякую! Якби "Крук".
Презентував йому банку "Крука" 2015 р.в.
П.С. Привчив колись, а тепер не хоче навіть пробувати іншого. :)
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Доброго дня. Скажіть, а які недоліки на вашу думку в Крука? Що вам не сподобалося?
День добрий.
Мені зайшла тільки партія 2012р
Остальні партії які я брав були вже не ті, ладно мені одному він не сподобався, але я брав багато, на всю банду, більше 10банок, кожної партії. Остальні мисливці сказали теж саме, порох вже не той.
Ходив я його відстрілювати не один раз, і пробува різну комплектуху.
Саме основне що мені в ньому не сподобалось це:
-не було достатньої проникаючої дії.( міряв по строганій сосновій сухій доскі.)
-при збільшенні навіски пороху ( сильна віддача, дріб сильно розкидало, а проникаючої дії так і не було.
- на рахунок графіту в стволах і усм то мені впринцепі всеодно бо в мене всі переломки а у тестя полуавтомат, то жалівся мені що постійно магазин в графіті.
Один плюс який мені сподобався це те що ні разу не було ні яких пшиків чи неповноцінних пострілі, все було штатно.
Все порівнював з партією 2012 року від якої був взахваті.
 

huntumy

Зброяр
не було достатньої проникаючої дії.( міряв по строганій сосновій сухій доскі.)
-при збільшенні навіски пороху ( сильна віддача, дріб сильно розкидало, а проникаючої дії так і не було.
Стреляли мягкой дробью
 

ATIS

Снайпер
День добрий.
Мені зайшла тільки партія 2012р
Остальні партії які я брав були вже не ті, ладно мені одному він не сподобався, але я брав багато, на всю банду, більше 10банок, кожної партії. Остальні мисливці сказали теж саме, порох вже не той.
Ходив я його відстрілювати не один раз, і пробува різну комплектуху.
Саме основне що мені в ньому не сподобалось це:
-не було достатньої проникаючої дії.( міряв по строганій сосновій сухій доскі.)
-при збільшенні навіски пороху ( сильна віддача, дріб сильно розкидало, а проникаючої дії так і не було.
- на рахунок графіту в стволах і усм то мені впринцепі всеодно бо в мене всі переломки а у тестя полуавтомат, то жалівся мені що постійно магазин в графіті.
Один плюс який мені сподобався це те що ні разу не було ні яких пшиків чи неповноцінних пострілі, все було штатно.
Все порівнював з партією 2012 року від якої був взахваті.
Стріляв різними партіями, різниці не бачив. Зараз маю 15го та 17року. По проникненню він лідер. За м'який шріт Віталя вже написав, плюс ще може бути спорядження не давати нормальну різкість. Один товариш теж казав що порох г..но, а він просто його не піджимав, а просто досилав пижи на порох без зусилля. От і була в цьому причина. Зараз шукає де його придбати, і в мене клянчить.
Я ще місяць назад "гнав" на С7, зараз вже заповажав;):)
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Стріляв різними партіями, різниці не бачив. Зараз маю 15го та 17року. По проникненню він лідер. За м'який шріт Віталя вже написав, плюс ще може бути спорядження не давати нормальну різкість. Один товариш теж казав що порох г..но, а він просто його не піджимав, а просто досилав пижи на порох без зусилля. От і була в цьому причина. Зараз шукає де його придбати, і в мене клянчить.
Я ще місяць назад "гнав" на С7, зараз вже заповажав;):)
Я ще с7 не пробував.
Планую на наступний сезон взяти с7 і с7v
А не вкурсі що там новий крук?
Не пробували?
 

HOWA

Слідопит
Порох "Крук-1" (светло-серо-желтоватого цвета, мелкозернистый). В прошлом году снарядил им несколько десятков патронов, отстрелял штук 12-15, утка падала. При ревизии на днях обнаружил - один из прошлгодних патронов (гильза БУ), "разошлась" звезда, высыпалось немного дроби. Недоглядел... Решил гильзу выбросить, компоненты использовать для другой гильзы. При вскрытии обнаружил - порох "слипся", "слежался" не вытряхивался из гильзы( пыжи ДВП ),не понравилось такое. Пришлось вскрыть ещё 5шт. оставшихся, в 3-х такая же картина.Порох не высыпался без "ковыряния" зубочисткой .В 2-х остальных высыпался с несколькими комками. Комки мягкие, рассыпались при небольшом нажатии на них карандашом. Что скажете уважаемые коллеги?
 

huntumy

Зброяр
Ні. Твердою.
До дробу притензій бути не може.
Завжди беру якісну.
Або в Смілі. Або в Капітана.
Один раз взяв на козаках пластилін а не дріб, то пішла в утіль.
На высоких скоростях крук не разбрасывает дробь.
420мс отличная кучность и равномерность. Причина либо в снаряжении, либо в мягкой дроби.
В Смеле дробь мягкая была. У Капитана берете последнее время.
2015г партия была у меня 2,2/35. Порох в п/а сгорал почти полность. После выстрела на весь ствол 5-10 крупинок и то не всегда
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
На высоких скоростях крук не разбрасывает дробь.
420мс отличная кучность и равномерность. Причина либо в снаряжении, либо в мягкой дроби.
В Смеле дробь мягкая была. У Капитана берете последнее время.
2015г партия была у меня 2,2/35. Порох в п/а сгорал почти полность. После выстрела на весь ствол 5-10 крупинок и то не всегда
В мене по ярлику 2.3/35
А от партія яка мені сподобалась була з ярликом 2.2/35.
Комплектуху пробував різну, в мене її хватає.
Закривав зірочкою з конусом.
Не догрузити порох не міг.
В смілі дріб брав на заводі, лічно їздив до них в гості, бо живу не далеко від сміли.
Якість у них була супер. ( тверда, кругла,якісно упакована в пластикові відра.)
 

ATIS

Снайпер
В мене по ярлику 2.3/35
А от партія яка мені сподобалась була з ярликом 2.2/35.
Комплектуху пробував різну, в мене її хватає.
Закривав зірочкою з конусом.
Не догрузити порох не міг.
В смілі дріб брав на заводі, лічно їздив до них в гості, бо живу не далеко від сміли.
Якість у них була супер. ( тверда, кругла,якісно упакована в пластикові відра.)
Буває всяке. Просто рідко чути негатив за Крук. А раніше від кого чув, то ті люди просто не вміли споряджати патрони.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Буває всяке. Просто рідко чути негатив за Крук. А раніше від кого чув, то ті люди просто не вміли споряджати патрони.
Руки в мене ростуть з плеч:);)
Крук той що мені не підійшов я всеж до крутив, і ще десь 70-100ратронів в арсеналі на ньому залишилось. До смалюю його.
Головне щоб було по чому.
 

Leodr

Снайпер
Положите на порох прокладку 1,5мм потом контейнер, результатом останетесь довольны! Несколько лет так стреляю, лягае всё!
 

ATIS

Снайпер
Рушниця аффініті. Звуження 0,5. до хрона 1,5м. до мішені 40м. шріт №5. +20
Крук ( партія 15 року ).
g1000, 2,15 х 32 конт данія під 28. зірка. не докручував, просто обжав конус на матриці.
1. 403
2.407
3. 401
По осипу найкращий. МАксам і Нобель...... Курять... шріт теж пластилін, але..... ;) :)
 

Салган

Мисливець
После долгих экспериментов остановился на навеске 2.2 на 34 при 2.3 на 35. Вроде неплохо. Раньше заряжал 2.1 на 32. При использовании вместо среднего капсуля 686 мощного шедит 2000 или фиочи 616 разницы не увидел.
Есть одна банка с навеской 2.2 на 35. Думаю как её лучше заряжать....
 

mulyavchik

Снайпер
А я насыпаю 2.0 на 32гр. дроби,ложу 3мм.-вую прокладку на порох.Под него ставлю жевело и все норм. Пока нежалуюсь.Если попал то все ложится с первого выстрела второй нужен изредка. Руж Зимсон 35\70 чоки 2 по 0.9.Жалко что Крук сняли с производства.Хороший был порошок. Прикупил бы ещо.
 
Зверху