Полювання на голуба

kef

Зброяр
Вечірнім трофеєм стала світлина старенької рушниці. Голуб змінив тактику підлету .Стаї більше як по 30...50 шт. на великій висоті роблять декілька маневрів по колу перед тим як почати сідати в соняшник.І жодного налету з поля для прийнятної віддалі на постріл.
IMG_20200920_175921~2.jpg
 

Kapitan

Снайпер
Голубь уже по немногу, а то и по большому действительно тю-тю. Подсолнух практически убран, а там где он есть спрятатся в нем практически не реально, замечает за 100м. В связи с этим сегодня принято решение прятатся в лесополосе на пролете голубя на кормежку к полю подсолнуха. Чучеландры типа ракушек именитых и не очень именитых фирм были расставлены перед лесополосой на стерне. Завидев ракушки голубь отварачивал за метров двести. Пришлость сменить позицию и замаскироватся в стороне от ракушек метров за 50. И дело пошло. Правда голубь шел высоко, выручала только 4-ка. Патрон. Пластик СССР+жевело+СильверУ 1.9гр, +пыж обтюратор +дробь 32гр+закатка буртик.
 

Вкладення

Останнє редагування:

hnat

Мисливець
Не бодався патрон при такій навісці?
 

Volanat

Мисливець
Чудово, що Ви УВАЖНО вивчили Наказ про відкриття полювання. Я за Вас радий.
Тепер, перейдіть за посиланням нижче, і на сторінці в ФБ ознайомтесь ще раз, з коментаріями до Наказу від адміністратора групи Тернопільської РО УТМР
Приємного Вам перегляду.

https://ternopoliany.te.ua/zhittya/...i-nazvaly-datu-vidkryttia-sezonu-poliuvannia#

P. S. Особисто я нічого не видумую, що полювання на голуба в польових угіддях Тернопільської УТМР - тільки з єгерем
Якщо є сумніви, чи зауваження, будь ласка, всі питання адресуйте до керівництва УТМР.
Я не є голова УТМР району чи в області, я такий же мисливець як і всі інші.
Я придбав відстрілку на пернату дичину, як і всі мисливці, сплативши кошти до УТМР
Але, на жаль, моя рушниця і багатьох моїх колег, ще пороху не нюхали в цьому сезоні - "суворого полювання"
Чекаємо єгеря і по нині.
Одним словом - черговий розводняк на гроші.
Дістав цей бардак - до печії.
Жаль что ваши чиновники от УТМР не в состоянии изложить внятно и четко читаемо свои желания при подготовке документа.
Извините я повторюсь, в документе не прописано присутствие егеря рядом с охотниками (по аналогии с лицензией) - это домыслы егерей которые не хотят руководить охотой в другие способы. Приказ в этом виде больше усложняет жизнь им, а не охотникам (так прописано).
Ладно, дело Ваше, личное, как хотите. Лично я бы им мозг проветрил.
У нас в приказе прописано +/- тоже самое. Выхожу в угодья звоню: "Петрович, я (мы) приехал(и) буду там-то … перепела поищу", в ответ или "Хорошо" или "там уже есть люди, сместитесь туда-то", и Петрович всегда приезжает поздороваться.
 

Waldi2000

Мисливець
був і я в неділю на полювання на голуба, зайняв місце на краю соняшника ніби по коридору, голуб поча літати в 7 ранку були стаї які летіли на 100-150 метрів і ті які кружляли на 40-50метрів, коли 2 рази мазанув по голубах, почав думати як же ближче підібратися до нього, побачив як стайка в 30 штук крутиться над соняшником на горбі на вишині такій, 150 метрів від мане. Зібрів чучела пішов лівіше вгору, і тут налетіли над головою трійка голубів норм дистанція а в мене руки зайняті, полюбовався які вони крупні стали, на новому місці зразу налетіла 2-ка голубів я вскинувся на впроти сонця і їх небачу, повів стволаси в напямку якому вони летіли, появились вистрілив піря полетіло трошки голуб дав круг і потім різко вверх в небо, не зачіпив значить. Потім ще було 2 шанси теж змазав і змазав пару раз на 40-50 метрів. в 8.10 голуб перестав літати. мисливці перестали стріляти, розшугали мабуть. постояв до 9 ранку жлдного не бачив. З 10 до 11,30 я прошерстив пару посадок дубових жодного не підняв. Вот таке полювання трофеїв не було. но задоволення від процесу отримав.
 

Kapitan

Снайпер
Замітив що тої кількості місцевого голуба уже не має, значить скотився на південь. А де ж тоді перелітний. Бувало що перелітний коли йшов то на скошених полях його сідало тисячі. І так вже не першій рік я замічаю таку закономірність. Місцевий тю-тю, а перелітний то де?
 

Waldi2000

Мисливець
якщо ви бачила тисячі голуба то вам неймовірно пощастило, я більше сотні в Київськівй області ніколи не бачив
 

Mechanik

Снайпер
Жаль что ваши чиновники от УТМР не в состоянии изложить внятно и четко читаемо свои желания при подготовке документа.
Такі накази пишуться з однією метою - зменшити загальну кількість мисливців в УТМР
Скрізь обмеження, скрізь палки в колеса, скрізь для мисливців червоне світло, зате у панів з полюванням гірше не стало.
В результаті у мисливців залишається два шляхи, викидати і далі гроші на вітер, або ж з полюванням попрощатись.- назавжди.

Приказ в этом виде больше усложняет жизнь им, а не охотникам
Все якраз - навпаки

Ладно, дело Ваше, личное, как хотите. Лично я бы им мозг проветрил.
В нашій країні, все купується і продається. Суди, прокурори, та їх рішення.
У нас в приказе прописано +/- тоже самое. Выхожу в угодья звоню: "Петрович, я (мы) приехал(и) буду там-то … перепела поищу", в ответ или "Хорошо" или "там уже есть люди, сместитесь туда-то", и Петрович всегда приезжает поздороваться.
Нажаль, після декількох пострілів до нас приїзджає на мисливські польові угіддя, білий кроссовер Renault Duster з цифрою 102
- Доброго дня. Пред`явіть будь ласка Ваші дозвільні документи на зброю, та право на полювання
- Ви самі, чи з кимось ще полюєте ?
- Що вже вполювали ?
- А чому полюєте без працівника єгерської служби ?
- Сідайте до нас в машину
- Ні Дякую, я краще пішком додому, і пішли Ви всі лісом....
 

mulyavchik

Снайпер
Пред`явіть будь ласка Ваші дозвільні документи на зброю, та право на полювання
А скажіть будь ласка.Яким боком поліцаї до наявності у Вас документів на право полювання?Зброя,згоден,а на полювання мав би бути представник користувача,або центр. органу....
 

kef

Зброяр
А скажіть будь ласка.Яким боком поліцаї до наявності у Вас документів на право полювання?Зброя,згоден,а на полювання мав би бути представник користувача,або центр. органу....
Перебування в угіддях особи у повній екепіровці з рушницею в руках .без необхідних документів для права полювання це буде що ? І де написано,.що має бути обов'язково присутній під час перевірки представник мисливського господарства чи інша уповноважена особа. А не лише поліціянти без тих "осіб".
Надходить повідомлення на лінію 102 про так би мовити факт браконьєрства . І для перевірки направляється найближчий наряд поліції.....
- - Так би в ідеалі мало б бути ! Але на жаль в більшості випадків усе навпаки.
 

Зверобой 60

Мисливець
Лет десять назад в Полтавской обл.на открытие по пушному подъехала рейдовая группа.Полицай посмотрел разрешение на оружие а остальные документы показал в сторону работника лесхоза.Лесхозовец проверил у товарища охотничьи документы а с разрешением направил до полицая.Отаке :) .
 

mulyavchik

Снайпер
Лет десять назад в Полтавской обл.на открытие по пушному подъехала рейдовая группа.Полицай посмотрел разрешение на оружие а остальные документы показал в сторону работника лесхоза.Лесхозовец проверил у товарища охотничьи документы а с разрешением направил до полицая.Отаке :) .
Ну так в идеале оно и должно бты. Я так считаю.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда

Dedushka

Снайпер
Подсолнух убирают полным ходом. Сегодня проехал в места где уже убрано. Поле еще не передисковано. На полях остатки подсолнуха присутствуют. Голубей как не было так и нет. Проехал на другое не убранное поле. Картина та-же. Охота на голубя отменяется. Утка под вопросом. Знакомые говорят что еще линяет, ехать бесполезно. Так и проходят дни отведенные для охоты. То нема то нету)))). :):)
 
Зверху