Прошу совет в выборе инерционки.

Panters

Снайпер
Справа не тільки в кущах,а втому що кулевий ствол дає значно кращий результат при стрільбі кулею.Якщо у вас є регулярне полювання на копито,то звісно потрібно мати кулевий і купувати комбо.
Залежить від підбору кулі, в мене 71 ствол, патрон ротвейл куля
гуаланді 32гр. летить так що карабінери позаздрять, на дистанції
75м. в квадрат коробки сірників, було 5 патронів, думаю спробую
по бумазі як піде, після першого пострілу трохи ввійшов в азарт:),
залишив 2 на кабана, жалко не було з чого фото зробити, так би
мовити похвалитись:). А от куля ріо стар дала завишення на 10см.,
якби на 12.00, кожному стволу своє.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Возможно і таке, але я настроїся брати 71 , а він мені сьогодні голому заморочив , тепер думаю...
Так и берите 71! Первый год эксплуатации попробуйте все допустимые производителем навески, если планка отпадёт по гарантии поменяют
 

tyrist 1945

Тигр
Доброго дня, хочу брати франкі 71 ствол , сьогодні в магазині ствол сказали, що був один випадок коли планка відсталла від ствола, бо місце прихвата планки в 71 стволі менше чим в 76, що скажете хто володіє??? В додаток фото двох стволів де видно , що площа прихвата більша в 76 стволі, з ним ніяких проблем не було
От блін!
 

Panters

Снайпер
Доброго дня, хочу брати франкі 71 ствол , сьогодні в магазині ствол сказали, що був один випадок коли планка відсталла від ствола, бо місце прихвата планки в 71 стволі менше чим в 76, що скажете хто володіє??? В додаток фото двох стволів де видно , що площа прихвата більша в 76 стволі, з ним ніяких проблем не було
Якщо планка хреново припаяна, то вона може відстати в любому
місці, а довжина ствола тут ні до чого.
 

Вадим Vadim

Новачок
Ні, причина в тому що площа прихвата на 71 стволі менша чим на 76 тому і був такий випадок з 71 стволом( один випадок сказали вони в Стволі) я фото додав , там видно , з 76 стволом ніяких проблем нема, то що там корозія якась , то не суттєво, за любою тєхнікою нада доглядати,я ще кину фото , подивіться на самому початку планки площа прихвата більша 76 см. , тут не в стволі діло , вона відірвалася на самому початку 71см., а не повністю , це може якись брак був, тому і запитую хто володіє , чи не було такої неприємності???
 

Вкладення

Panters

Снайпер
Ні, причина в тому що площа прихвата на 71 стволі менша чим на 76 тому і був такий випадок з 71 стволом( один випадок сказали вони в Стволі) я фото додав , там видно , з 76 стволом ніяких проблем нема, то що там корозія якась , то не суттєво, за любою тєхнікою нада доглядати,я ще кину фото , подивіться на самому початку планки площа прихвата більша 76 см. , тут не в стволі діло , вона відірвалася на самому початку 71см., а не повністю , це може якись брак був, тому і запитую хто володіє , чи не було такої неприємності???
 

Waldi2000

Мисливець
якщо на коротшому стволі менше точок опори планки, більше перфорації то планка легша ствол легший, дя мене це + а не мінус
 

КДН

Слідопит
З приводу ВВI....
Крутив в руках три штуки...
У всіх трьох криві планки....
Подумав і взяв Беретту......
Ніяких нарікань.
 
Зверху