22 LR на полюванні

Богданко

Новачок
Друже,ти про що,або напиши конкретнопро що йде мова, або взагалі нічого не пиши,я не маю бажання розгадувати твої ребуси...
 

Богданко

Новачок
Що самий розумний,ти із своїми однолітками так спілкуйся не раджу так зі мною,не будь надто розумним.
 

Богданко

Новачок
Хочу вам нагадати шановні мисливці,я постійно полював із гладкоствольною рушницею,два місяці назад купив собі малокаліберку ТОЗ 99,тому і запитував що і як.....,з межами дозволеного відстрілу зайця.
 

Богданко

Новачок
Для чого вже таке про себе писати? Може проспись і потім на тверезу голову відпишеш.
 

Богданко

Новачок
Для чого ця непотрібна писанина, я писав не зміною, я відсіч зразу даю, ще раз нагадую дуже розумні фрази своїм а не мені писати.
 

tyrist 1945

Тигр
Для чого ця непотрібна писанина, я писав не зміною, я відсіч зразу даю, ще раз нагадую дуже розумні фрази своїм а не мені писати.
Відсіч? Не вам писати? Ви хто? Пуп землі? Особливий? Може до доктора спробувати? Він дасть правильні відповіді.
 

Тараскин_145

Новачок
Відсіч? Не вам писати? Ви хто? Пуп землі? Особливий? Може до доктора спробувати? Він дасть правильні відповіді.
Навіщо цей срач? Є щось по суті сказати так говоріть, з приводу полювання з 5.6мм є закон і наказ господарства, хочете щось додати, будь-ласка, але по суті.
 
Хочеться мне что то некрасивое написать, но не буду. Скажу одно мелкашка запрещена на охоте у нас в Украине и точка. Покажете мне видео где нормальный коллектив охотиться с мелкашкой тогда будем конструктив... а все остальное балаболство.
 

Богданко

Новачок
Я думав тут адекватні люди ні попадають ще унікуми, не хами незнайомих тобі людям, незнаючи броду не лізь через воду,,. Який розумний будеш перед своїми вихвалюватись, непотрібно так, я переважно раз попереджають, а і пів міста та і багато хто мене знає, я чомусь нікого не принижую не провокую, кому потрібно допомагаю від всяких таких...... Друже краще відписуй щось в іншій темі, не мені.
 

Богданко

Новачок
Я написав постом вище про малокаліберку, тобто запитав.....Думаю у кожного є свої важливіші справи а не портити форум.
 

Тараскин_145

Новачок
Хочеться мне что то некрасивое написать, но не буду. Скажу одно мелкашка запрещена на охоте у нас в Украине и точка. Покажете мне видео где нормальный коллектив охотиться с мелкашкой тогда будем конструктив... а все остальное балаболство.
Ви хто, вищий орган законодавства?
 
Зверху