порох Крук

Sheff

Мисливець
Друзі підкажіть навіску пороху крук для 32клб(товаришові потрібно).
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

bejsik

Мисливець
Есть 3 пороха Крук.
Крук, Крук-1, Крук -2. И еще Крук бывает 2.2/35 или 2.3/35.
Вы хоть уточните какой порох Sheff имел ввиду, потому как по умолчанию все дают рецепт на Крук 2.3/35.
 

bedlander

Новачок
Якщо можна то дайте рецепт патрона.
Доброго дня, залежить в тому числі для якого полювання патрон.
Використовую на перепілку:
0.95 крук (той шо 2.3 на 35 ) , обтюратор пластик, 3-4 войлочних пижа по 4мм, (можна пробку замість войлока), тонка прокладка на пижи, 13г шроту номер 9,10, пластикова заглушка на шріт. Інколи використовую кільце Елея.
Але:
Цей рецепт загалом не відповідає базовим рекомендаціям по спорядженню:
Висота основного пижа менше 0.5 каналу ствола, наважка снаряду меньша від рекомендованих та ін.
Але для перепілки з під собаки достатньо.
Ще один момент - металеві гільзи з Круком ведуть себе погано- він просипається у запальний отвір і заповнює собою центробій - як наслідок постріл не відбувається. Тобто споряджені металеві гільзи мають транспортуватись ВИКЛЮЧНО дульцем до низу. В середньому в мене трапляється осічка десь кожен 10й постріл.
 

Fedos

Мисливець
Ще один момент - металеві гільзи з Круком ведуть себе погано- він просипається у запальний отвір і заповнює собою центробій - як наслідок постріл не відбувається. Тобто споряджені металеві гільзи мають транспортуватись ВИКЛЮЧНО дульцем до низу. В середньому в мене трапляється осічка десь кожен 10й постріл.
В перше чую таке,скільки споряджав латуні 16к і на зайця і як я їх не тягав ,все Ок
може то в Вас центробій такий, мене такими угостив мій дядько та попередив 50×50(на вид нормальні блискучі) ,спочатку здалось "та на голуба піде" але коли прийшлось перезаряджати "просравші", задовбався та викинув ті капсюля,та купив нову пачку 1000шт)то на скільки помню не одного "подсирона" (вистріляв десь 200шт)
 

bedlander

Новачок
В перше чую таке,скільки споряджав латуні 16к і на зайця і як я їх не тягав ,все Ок
може то в Вас центробій такий, мене такими угостив мій дядько та попередив 50×50(на вид нормальні блискучі) ,спочатку здалось "та на голуба піде" але коли прийшлось перезаряджати "просравші", задовбався та викинув ті капсюля,та купив нову пачку 1000шт)то на скільки помню не одного "подсирона" (вистріляв десь 200шт)
Я не знаю, Але в мене просипається крук в запальний отвір, може гільзи погані. Буває таке шо той самий патрон другим разом стріляє - то ясно не сів капсюль або наковальня погана в гільзи, а буває розібрав після осічки - капсюль стрільнув частина пороху згоріла, капсюль повний крука, а патрон не стрелив.
 
Зверху